Moz Pro הוא כלי SEO לפלטפורמה שנועד לעזור לך להגדיל את התנועה, הדירוג והנראות שלך בתוצאות החיפוש. אחד הכלים החשובים ביותר הוא היכולת לבדוק את האתר שלך באמצעות Moz Pro Spider כדי להדגיש בעיות פוטנציאליות ולהמליץ על תובנות הניתנות לפעולה. היכולת לעקוב אחר דירוג האתר שלך למאות אלפי מילות מפתח ואתרים.

זה מקל עליך לבצע מחקר מילות מפתח וניתוח תחרותי מבלי לעזוב SERPs

כלים לחקר מילות מפתח עוזרים לקבוע אילו מילות מפתח ושילובי מילות מפתח הם היעדים הטובים ביותר, בעוד שכלי ניתוח קישורי backback מכילים שילוב של מדדים כגון טקסט עוגן, קישורים וסמכות תחום משוערת.

כלי Ahref Webmaster Tool הוא אחד הכלים הפופולאריים ביותר לניתוח ובדיקת בעיות SEO טכניות. זהו כלי חינמי שיכול לעזור לך לשפר את ביצועי SEO באתרי האינטרנט שלך.

תוסף ה- SEO של וורדפרס של Ahref עוזר לך לבצע ביקורת תוכן ולנטר את הקישורים האחוריים שלך

סטודיו הנתונים של גוגל משולב בחבילת הכלים של גוגל, מה שמקל על שילוב נתונים ממקומות כמו Google Search Console ו- Google Analytics. קונסולת החיפוש של גוגל מראה כיצד האתר שלך מושפע מתוכנות זדוניות, מילות המפתח והביטויים שאנשים משתמשים בהם כדי למצוא אותם, הקישורים האחוריים שאתה מקבל ועוד ועוד.

SEMrush

הוא כלי חיפוש של מילות מפתח המאפשר לך לקבל נתונים מכמה אנשים מחפשים מונח מסוים. הוא גם מספק מידע על מילות מפתח דומות, מודעות קשורות, רשימות מוצרים ועוד. SEMrush הוא לא רק כלי מילות מפתח מצוין, אלא גם מספק מידע על האסטרטגיות של המתחרים שלך.

גוגל אנליטיקס עוקבת אחר כל תנועה שאתה יכול לדמיין לאתר שלך כשמדובר באילו דפים

היא מקבלת ככלי הניתוח החינמי החזק ביותר. הוא מציג מקורות של שאילתות חיפוש המפתות משתמשים לאתר שלך ועוזרת לך לנתח את חשיפות האתר שלך, תצוגות עמוד, קישורי לחיצה ללחיצה ומיקום בדפי החיפוש של גוגל.

כשאתה מנסה לשפר את מיקומך בדפי החיפוש

החברה שלך צריכה לדעת היכן המשתמשים מוצאים את האתר שלך ואילו דפים הם מבקרים. החדשות הטובות הן שיש מספר כלי אופטימיזציה למנועי חיפוש בחינם ומשלמים שיכולים לעזור לך להציג את האתר שלך כפי שגוגל רואה אותו וכיצד תוכל לשפר את הדירוג והרלוונטיות שלך למילות המפתח שלך. למרות ש- Google Analytics אינו SEO, הוא כלי שימושי לעקוב אחר מידת התנועה שלכם מחיפושים אורגניים.

גוגל אנליטיקס (יש גם גרסה בתשלום)

הגרסה בתשלום של גוגל אנליטיקס עוזרת לך לנהל את אתרי SEO שלך, במיוחד אם אתה משייך אותם למסוף החיפוש של גוגל. זה ממקם ומקבץ את נתוני ה- SEO של האתר שלך, ותוכל להשתמש בשאילתות כדי לזהות תחומי שיפור, כמו גם מילות מפתח וביטויים להערכת האתר או האתר שלך. לאחר שתדע מאילו משתמשים מגיעים באתר שלך, תוכל להשתמש בכלי SEO כדי לשפר את תוצאות החיפוש שלך מבלי שתצטרך להיות מומחה. אתה יכול להשתמש בוורדפרס כדי לנהל את האתר שלך ולהיות נגיש באמצעות אחד מכלי ה- SEO כמו Aioseo. המנועים שלקוחותיך משתמשים בהם הם גם כלי SEO שיכולים לעזור לך לפתח אסטרטגיית גילוי טובה יותר.

תוך פחות משעה תוכלו להשתמש בתכונות SEO כגון Sitemaps

כדי לייעל את מראה החיפוש, כותרות ותיאורי מטא SEO ומילות מפתח של SEO. כלי מילות מפתח נוסף של SEO, KWFinder, עוזר לכם למצוא מילות מפתח עם זנב ארוך עם מעט תחרות. בודק SEO של עמוד הוא כלי המאפשר לך לעקוב אחר הדירוגים שלך ולמצוא המלצות לשיפור ביצועי אתרי האינטרנט שלך.

בעת יצירת תוכן

חשוב שתהיה אסטרטגיית אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) לאסטרטגיית התוכן שלך. כלי קידום אתרים בוחנים אתרים פוטנציאליים למיקום גבוה במנועי חיפוש על סמך דפי דירוג. זה עוזר לייעל את תוכן האינטרנט על ידי ניתוח תוכן עבור מילות מפתח, קישורים נכנסים ושיקולים אחרים של SEO.

ישנם כמה כלי SEO שיעזרו לך לעשות זאת ולייעל את האתר שלך. בפוסט זה נסתכל על 8 כלי SEO כה פשוטים לשימוש שיכולים לעזור בשיפור דירוג האתר שלך. SEO עשוי להיראות מרתיע למתחילים, אך כמה כלי SEO בחינם חזקים באותה מידה כמו עמיתיהם בתשלום.

SEMrush מסייע למשווקים דיגיטליים לבצע חיפושים במילות מפתח ולנתח את אסטרטגיות מילות המפתח של המתחרים שלהם

בנוסף, SEMrush עוזר לבצע ביקורות SEO על התוכן שלך, לגלות הזדמנויות קישור לאחור, לייעל דפי נחיתה ועוד. הירשם לכלי מנהלי האתרים של Ahref כדי לאמת את האתר שלך ותוכל לבדוק באתר שלך אם יש 100% בעיות SEO טכניות.

כלי זה מאפשר לך לראות את דירוג מילות המפתח האורגני באתרי האינטרנט שלך ומי מקשר אליך. לאחר ביצוע ביקורת, מוצעים אזורים בהם תוכלו לשפר את ההצמדה הפנימית שלכם, דבר שיכול להועיל לשיפור הדירוג שלכם במנועי החיפוש.

סייד אירפן אג'מל

מנהל שיווק צמיחה ברידסטר, אוהב את אהרפס "כלי מילות המפתח לקידום אתרים. הוא משתף שהוא העדיף זאת בכל הנוגע להיבטים שונים של קידום אתרים, כגון מחקר מילות מפתח, מעקב אחר דירוג, מחקר תחרותי, קידום אתרים ביקורת, מחקר תוכן ויראלי ועוד. הזן מילות מפתח רלוונטיות והתשובות הן פומביות ומציעות רשימה ענקית של מילות מפתח ארוכות טווח ושאלות נפוצות שאפשר לשאול.

מיקום מילות המפתח בתוויות הכותרת והתיאור לתוכן יש חשיבות רבה לאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). כלי SEO רבים מעריכים דפים בודדים או אתרים שלמים על ידי השוואתם לאתרים מתחרים.

למנועי החיפוש לא אכפת לך כמה מאמץ תשקיע בפוסטים ובתוכן שלך בבלוג

אם הם לא מותאמים. יש אתרים וחברות שיוצרים תוכן נחות למטרות דירוג מילות מפתח, מה שמביא לכך שהאתרים נחלשים בדירוג שלהם. אתרים שמפרסמים תוכן באיכות ירודה, משכפלים תוכן או שיש להם יותר מדי b acklinks יכולים להשפיע לרעה על תוצאות החיפוש שלהם.

ישנם עשרות שירותים שבהם אתה יכול להשתמש

כדי לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלך, אך חלק מהמועדפים שלנו הם Google Search Console, Moz Pro ו- SEMrush. הראשון מלא בכלי SEO רבים בחינם המאפשרים לך לגלות כיצד מנועי חיפוש רואים את האתר שלך, בעוד ש- SEMrush מאפשר לך לבצע חיפושים של מילות מפתח ברמה המקצועית.