בכל הנוגע ליצירת כרטיסי ביקור מקוונים, רוב האנשים כנראה שמעו על fixcard. כרטיסי ביקור רגילים הם כרטיסים שאתה מחזיק בידך, מודפסים על גבי נייר. אבל כעת ניתן ליצור אותם בפורמט דיגיטלי – מה שמכונה לפעמים כרטיסי ביקור וירטואליים, הם כמו כרטיסי ביקור רגילים, אבל הם לא בדיוק אותו הדבר – הם מציעים הרבה יותר אפשרויות.

לעיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי ניתן פשוט לבחור תבנית נכונה ולהוסיף את הפרטים המופיעים בכרטיס הביקור הרגיל שלך. זאת אומרת, עליך להוסיף את שמך, כתובתך, מספר הטלפון, כתובת הדוא"ל שלך וכל דבר אחר שתרצה להוסיף לכרטיס הביקור אם תרצה בכך.

איך ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי מאפס?

בעיקרון אפשר להתחיל מתבנית ריקה לגמרי ולהשתמש בשירות כמו Canva אשר מציעה לך אפשרויות רבות לבחירה, או שאתה יכול ליצור בעצמך כרטיס ביקרו מעוצב בפוטושופ. שתי האפשרויות האלה יקחו לך כנראה הרבה מאוד זמן. אתר fixcard מדריך אותך בתהליך היצירה של כרטיסי הביקור שלך תוך מספר דקות בלבד.

יש ל- fixcard מגוון אפשרויות נהדרות לכל תחום שתוכלו להשתמש בו כבסיס ליצירת כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלכם

אנו מציעים מגוון אפשרויות צבע שונות לעיצוב כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך. ואפשר אפילו להשתמש בשירות ליצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים ללקוחות שלך. כיסינו את כל יסודות העיצוב, כגון צבע, גודל ומראה של הכרטיס.

כרטיסי ביקור דיגיטליים הרבה יותר נוחים לשימוש

מכיוון שקל יותר להפיץ אותם לאנשים. כרטיסי ביקור דיגיטליים יכולים לעזור לך להצמיח את העסק שלך משמעותית. הם משיגים את אותן מטרות כמו כרטיסי ביקור מסורתיים, אך הם מציעים ללקוחות חוויה דיגיטלית חדשה לחלוטין. אתה יכול ליצור אייקונים בדף הפרופיל מבוסס האינטרנט שלך, כך שאנשים יוכלו ליצור איתך קשר במגוון דרכים.

אם יש לך גישה לטלפון או למחשב

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך יהיה בכיס שלך כל הזמן, ואתה לא צריך לדאוג שייגמר כמו כרטיסים רגילים.

כרטיס ביקור דיגיטלי לא מוגבל רק למידע ליצירת קשר. כרטיסי ביקור צריכים להיות אישיים, ובעיצוב נכון ניתן לתת להם תחושה מאוד אישית וייחודית.