פורץ מנעולים מוסמך ברחובות

הקדמה: מדוע כדאי ללמוד כיצד לבחור מנעול

בחירת מנעול היא אומנות שדורשת סבלנות והרבה תרגול. בפעם הראשונה שתנסה לבחור מנעול, זה כנראה ייקח לך לא מעט זמן. אבל ברגע שתשלוט במיומנות הזו, תוכל לפתוח כל דלת מבלי לפרוץ את המפתחות או את הטלפון שלך.

הדבר הראשון שתצטרכו הוא ערכת איסוף המנעולים. ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים ולכל אחד יש סט בחירות ספציפי משלו. יש אנשים שמשתמשים גם בכלי מתח על מנת לעזור להם בעבודתם. הדבר השני שתצטרכו הוא הידע כיצד לבחור מנעול עבור סוג המנעול הספציפי שלכם, אך נפרט על כך בהמשך המאמר.

פריצת מנעולים היא אמנות עתיקה שקיימת כבר מאות שנים. זו מיומנות שכל אחד יכול ללמוד ולא קשה מדי ללמוד אותה.

פריצת מנעולים אינה דורשת כלים מיוחדים, רק מעט ידע על המנעול ואופן השימוש בו.
עבור מידע בנושא של איך פורץ מנעול כדאי לבקר באתר manolan1.co.il

מאמר זה יספק לך מידע בסיסי על איך לבחור מנעולים, כדי שתוכל להתחיל ללמוד את המיומנות הזו עוד היום.

הקדמה: למה אתה צריך ללמוד איך לבחור מנעול?

בחירת מנעול היא מיומנות שיכולה להועיל במצבים רבים. זו גם דרך טובה ללמוד איך מנעולים עובדים. מנעול משמש לפתיחת המנעול על ידי מניפולציה של הרכיבים הפנימיים.

ישנם שני סוגים עיקריים של מנעולים, מנעולי סיכות ומנעולי רקיק. מנעולי סיכות מורכבים מסיכות שנחתכו בגבהים שונים (ככל שהסיכה גבוהה יותר, כך קשה יותר להזיז אותה). למנעולים המשתמשים בפרוסים במקום בסיכות יש בדרך כלל שני פרוסים או יותר עם חריצים שונים בקצה שלהם, והם מכונים מנעולי רקיק.

בעת בחירת מנעול, עליך להכניס את הפיק שלך לחור המנעול ולמצוא מכשול בפנים. זה יכול להיות סיכה או רקיק, תלוי באיזה סוג מנעול אתה מנסה לבחור. לאחר מכן עליך להפעיל לחץ על המכשול הזה עד שהוא זז מספיק כדי שקצה הבחירה שלך יעבור דרכו ולדחוף אותו קדימה כך

סוגי מנעולים

בחירת מנעול היא מיומנות שתוכל ללמוד אם יש לך את הכלים הנכונים. ישנם מספר סוגים שונים של מנעולים וכולם דורשים כלים שונים כדי לבחור אותם.

סוגים שונים של מנעולים כוללים: מנעולי סיכות, מנעולי רקיק ומנעולים צינוריים.

מנעולי סיכות הם סוג המנעול הנפוץ ביותר בשימוש כיום וניתן למצוא אותם ברוב הבתים והעסקים. מנעולי רקיק נמצאים לעתים קרובות במכונות אוטומטיות או כספות קטנות, בעוד שמנעולי צינור משמשים לפריטים יקרים יותר כמו מכוניות או כספות עם אבטחה גבוהה.

בחירת מנעול היא מיומנות שניתן ללמוד עם קצת סבלנות ותרגול. זה לא קשה ללמוד איך לבחור מנעולים, אבל זה לוקח זמן וסבלנות.

ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים שאתה עלול להיתקל בהם בחייך. מאמר זה יעזור לכם להבין את היסודות של כל סוג של מנעול, כך שתדעו מה לחפש כאשר נתקלים בהם בחיי היום יום שלכם.

מנעול: מתקן נעילה המורכב ממארז מתכת או פלסטיק הסוגר את החלקים הדרושים להפעלת הבריח, הנמשך לאחור על ידי סיבוב המפתח המוכנס בצד אחד של המנעול.

מנעול צילינדר: סוג של מנעול המורכב מצילינדר המכיל שני סטים של פינים, סט אחד בולט מכל קצה, אשר מורמים או מורידים על ידי סיבוב המפתח המוכנס לקצה אחד עד שהם יוצרים התאמה מדויקת עם שני הסטים בזוויות ישרות אחד את השני; משמש לדלתות וחלונות בבניינים.

נעילת מפתח חבית:

בחירת המנעול

פריצת מנעולים היא טכניקה לפתיחת מנעול על ידי מניפולציה של רכיבי התקן הנעילה ללא המפתח המקורי.

פריצת מנעולים יכולה להתבצע עם מגוון רחב של כלים, החל מבחירות פשוטות ועד לכלים מסובכים כמו מפתחות מומנט.

ישנם שני סוגים עיקריים של מנעולים שנבחרים: מנעולי סיכות ומנעולי רקיק.

מנעולי סיכות הם מנעולים המשתמשים בפינים כדי לחסום את קו הגזירה, וזה מה שמאפשר לפקק להסתובב על מנת לשחרר את מנגנון הבריח. מנעולי רקיק מורכבים יותר ממנעולי סיכות כי יש להם יותר חלקים, אבל הם פועלים על אותו עיקרון כמו מנעולי סיכות: כאשר כל הפינים שלהם מיושרים, הם מאפשרים מספיק מקום להכנסת מפתח ברגים או פיק לתוכם ולהפוך אותם. אותם מעל כדי שניתן יהיה לפתוח אותם.

איך אני יכול ללמוד איך לבחור מנעול בלי לשבור אותו?

איסוף מנעולים קיים כבר מאות שנים, וזו מיומנות שכל אחד יכול ללמוד. מאמר זה יראה לכם כיצד לבחור מנעול מבלי לפרוץ אותו.

שלב 1: השג את הכלים הנכונים

ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים וכלי קטיף, ולכן חשוב להשיג את הנכונים. להדגמה זו, נשתמש במנעול סיכות סטנדרטי עם חמש פינים. אתה צריך מרים שאורכם לפחות זהה לאצבעותיך, אבל הם לא צריכים להיות ארוכים מדי או שהם יקשו על השליטה במתח במנעול. אנו ממליצים להשתמש בלק או קרס בצורת L מכיוון שקל יותר לעבוד איתם מאשר מרים ישרים למתחילים.

שלב 2: למד את נעילת היעד שלך לפני שתתחיל לבחור

חשוב לדעת איזה סוג של פינים יש למנעול המטרה שלך לפני שתתחיל לבחור, כדי שתוכל לרכוש את המבחר הנכון ולדעת לאיזה גודל של פינים כל כלי צריך להשתלב. אם