אנו יודעים כי יכול להיות שקשה למצוא תמונות חדשות לכל פוסט ברשתות החברתיות שאתה יוצר, לכן הקמנו כמה כלים מדהימים שיעזרו לך ליצור את עמוד התמונה הטוב ביותר לפוסטים ברשתות החברתיות של החברה שלך. יצרנו מאמר זה כדי לפרק כמה מהתמונות ואתרי האינטרנט הטובים ביותר שבהם אתה יכול להשתמש כדי לקבל תמונות מחנות המסחר האלקטרוני שלך.

אתה לומד כיצד ליצור אתר דומה ל- Shutterstock מכיוון שאנשים אוהבים את זה

ואתה יכול אפילו להשתמש בבונה האתרים במגוון דרכים שונות, כגון בבלוג שלך, במדיה החברתית או אפילו באתר שלך. הוא מציע כלים גרור ושחרר ליצירה מהירה של אתר עם מראה נהדר, כמו גם מספר תכונות אחרות.

עם זאת

התמונה הגרועה ביותר שאתה יכול להשתמש באתר שלך היא דוגמנית בלונדינית – שעירה וכחולה עיניים – המחזיקה טלפון שכמעט כל אתר עסקי אחר נראה בו. אם משווים את זה לגוגל, מקבלים תמונות שצולמו בעיקר על ידי צלמים מקצועיים, שיעניקו לאתר מראה הרבה יותר מקצועי. עם זאת, אם אתה זקוק לכתובת אתר מקצועית, ייתכן שתרצה להעלות את התמונה מהמחשב שלך לאחד מהדפים האלה או ממחשב אחר.
לעוד פרטים על בניית אתר תדמית ובניית אתר תדמית לחברה יש לבדוק כאן: topeak.co.il
כדי לקרוא עוד על בניית אתר תדמית לחברה ובניית אתרים ניתן לגשת לאתר topeak.co.il

אם אתה באמת רוצה להבליט את האתר שלך

ישנן חלופות לתמונות מלאי, או שאתה יכול ליצור משלך. שמור את התמונות שלך בשירות אירוח תמונות באיכות גבוהה והעלה אותן לבלוג, לאתר או לחנות המקוונת שלך מתי שתרצה. אירחו את תמונות הווידיאו שלכם ב- Img Vision והטמיעו אותם בהמשך באתר האינטרנט שלכם או בחנויות המקוונות. אם אנשים רוצים שתאהב אותם באינטרנט בכל מקום, אתה רק צריך לארח את התמונה ואז להעלות אותה לבלוג או לאתר שלך, לחנות המקוונת וכו '. – החיסרון הקטן של אדובי סטוק הוא ש -10 התמונות הראשונות הן בחינם, אך התמונות באתר שלך אינן לגמרי בחינם. אמנם אתה יכול למצוא תמונות מסורתיות יותר באתרים אחרים, כפי שכתבתי בעבר, אך אתה צריך לשלם הרבה כסף עבור תמונות ייחודיות ומיוחדות.

אם כרגע אין לך את המשאבים ליצור תמונות באיכות גבוהה משלך

עליך לנצל אתרי אתרי תמונות. אתרי תמונות באיכות גבוהה מציעים בדרך כלל תמונות גבוהות בהרבה ממה שאתה יכול למצוא בחינם באתר תמונות סטוק, כמו גם מגוון רחב של תכונות מיוחדות.

ודא שהתעשייה שלך ופלחי הלקוחות הפוטנציאליים שלך משתמשים בתמונות מלאי

וודא שאתה מתמקד באנשים שמשתמשים בסוג התמונות שאתה יכול ליצור. לאתרי פרימיום ומלאי תמונות יש יתרונות וחסרונות שעליך לקחת בחשבון בעת רכישת תמונות לעסקי המסחר האלקטרוני שלך. בעת חיפוש תמונות סטוק, יהיה עליכם לבחור מתוך מגוון רחב של סוגי צילומים שונים הזמינים ללא תשלום. השתמש בחיפוש מתקדם והפעל את שדה הרישיון של Creative Commons כדי למצוא תמונות שניתן להשתמש בהן לעיצוב ופיתוח אתרים. בין אם אתה צלם עצמאי, בעל חנות עשה זאת בעצמך או שיש לך עסק קטן כלשהו, אתר מצוין הוא חיוני להצלחת העסק שלך. חברות רבות משתמשות בחנות המקוונת שלהן כנוכחותן העיקרית ברשת, אך גם מחליטות שלא יהיה לה אתר משלהן. בנו את החנויות המקוונות שלכם ותנו להם לשרת כל מיני עסקים קטנים יותר, החל מעסקים קטנים ועד עסקים גדולים.

כדי לבנות אתר מצליח, עליך לבנות נוכחות חזקה ברשתות החברתיות כדי להניע לשם תנועה. בניית אתר לעסקים קטנים אמורה להיות מסוגלת ליידע את הקהל שלך, להסביר את הצעת הערך שלך ולהגביר את המודעות שלך למותג. תרצה להבטיח שהמוצרים והתמונות שלך יראו באופן עקבי כך ש אתר החברה שלך יהיה קוהרנטי.

תמונות באיכות גבוהה באמת יכולות לעזור לכם להפוך את האתר שלכם למקצועי יותר

אז היכן תמצאו זכויות יוצרים – תמונות בחינם שתוכלו להשתמש באתרים שלכם? דאגות להיכנס לנושאי זכויות יוצרים בעת שימוש בתמונות אקראיות באתר יכולות להיות בעיה, במיוחד אם ישנם אתרים בחינם טובים שבהם תוכל לקבל תמונה ללא זכויות יוצרים מבלי לשלם על כך.

זה לא רעיון רע לפרסם מדי פעם כמה תמונות בחינם, מכיוון שמבצעים בחינם יכולים לגרום לאנשים לשלם עבור תמונות.

בחירת התמונות המתאימות לאתר שלך יכולה להיות מהנה מאוד אם אתה יודע למה לחפש

תמונות איכותיות של המוצרים שלך הן המרכיב החשוב ביותר באתר, מכיוון שבסופו של דבר הן מניעות לקוחות פוטנציאליים לקנות. לבקש ביקורות של לקוחות ולפרסם אותם באתר שלכם זו דרך נהדרת לפרסם באתר תכנים טריים ואיכותיים שיהפכו את העסק הקטן שלכם לאטרקטיבי יותר.

אם אתה יזם מסחר אלקטרוני עם עין חדה לעיצוב

תגלה ש- StockSnap הוא מקור נהדר לתמונות בחינם לאתר העסקים הקטנים שלך. זה יציע לך מבחר רחב של תמונות הקשורות לנישה שלך וגם יתן לך כמה רעיונות למוצרים חדשים. במקום להשתמש רק בתמונות של המוצרים שלך, תוכל לאסוף תמונות חדשות ומעניינות באתר Stock Image של החברה.