אם אתה חושב לנסות להשקיע בנכסים, טוב לדעת שיש יותר מדרך אחת. אם אתה חדש בענף, סביר להניח שאתה תוהה לגבי היתרונות והחסרונות של סוגים שונים של אסטרטגיות השקעה וסגנונות השקעה שונים. בתור התחלה, REIT הוא נאמנות להשקעות נדל"ן שמשקיעה את נכסיה בתיק מגוון של סוגי נדל"ן שונים. במילים פשוטות, "ריט מגוון" הוא שמו של נאמנות להשקעות נדל"ן (REI) בה היא מחזיקה בשילוב של שניים או יותר סוגי נדל"ן, כגון נכסים למשרד, למגורים, לקמעונאות או לשימוש מעורב.

נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT) נוצרת כאשר חברה או נאמנות נוצרים בכדי להשתמש בכסף של המשקיעים

כדי לקנות, לתפעל ולמכור הכנסות – וכך לייצר נדל"ן. REIT, או נאמנות להשקעות נדל"ן. , היא חברה שבבעלותה או מממנת תיק מגוון של נדל"ן בעל הכנסה גבוהה, כגון נדל"ן משרדים, מגורים, קמעונאות ושימוש מעורב, כמו גם מגוון סוגי נדל"ן אחרים.

סוג זה של השקעה בנדל"ן מתמקד ברכישה

הפעלה והשבת כספים מדמי השכירות של הדיירים. סוג זה של השקעות נדל"ן מתמקד ברכישה ובתפעול של נכסי נדל"ן בעלי הכנסה גבוהה, נמוכה, גבוהה ובינונית, כגון משרדים, מגורים, קמעונאות ונכסים מעורבים, וכן באיסוף תזרימי מזומנים מדיירים ". האתר. Fundrise Realty Mogul מאפשר לך לקבל נתח מעוגת הנדל"ן על ידי השקעה ב- REIT (נאמנות להשקעות נדל"ן) וקבלת חלוקות תזרים מזומנים. סיכון הקרן מאפשר לך לקבל את "הנתח שלך" של "עוגת הנדל"ן" על ידי השקעה בנכסים מסחריים ומגורים.
לעוד פרטים אודות השקעה בנדלן והשקעה בנדלן ביד אליהו ניתן לגשת לאתר yadeliyahu.net

למשקיעי נדל"ן יש מעט אפשרויות אחרות בבחירת ההשקעה שלהם

ריטים יכולים להרשות לעצמם דיבידנדים, אשר בדרך כלל לא אפשרי עבור משקיע בודד. —- – אם אתה משקיע בנכס ורוצה לגוון, השקעה בתעודת סל נכס יכולה להיות צעד נבון. בעוד שאתה יכול להשקיע ב"תעודת סל נדל"נית ", אתה יכול גם להשקיע בקרן הנסחרת בבורסה, בשונה מהשקעה מסורתית. אופציות שתלויות בעליית שיעורי הנדל"ן ומחיר נכסי נדל"ן. אפשרות פופולרית היא נאמנות השקעות נדל"ן (תעודת סל) או נאמנות להשקעות בנכסים. אתה יכול להשקיע ישירות בתעודת הסל או באמצעות קרן השקעות, כפי שהיית עושה עם כל סוג אחר של השקעה.

אם אתה רוצה להירטב מהשקעות ברכוש

נסיעה היא התחלה טובה. אם אין לך קרן מוכנה לנכסים אך עדיין מעוניינת בהזדמנויות להשקעה בנכסים, ריטס הם אפשרות טובה. קרנות השקעה בנדל"ן הן הדרך הפסיבית ביותר להשקיע בנדל"ן ודרך מצוינת לכלול פיזור נדל"ן בתיק שלך מבלי לדעת באמת את המפרט של ניהול נדל"ן מסוים. זה עושה את זה נהדר עבור מישהו שרוצה השקעות תיק בנדל"ן בלבד אך אינו מחפש עבודה צדדית.

השקעות נדל"ן למתחילים קלות יותר מבחינה רעיונית מאשר לשחק במונופול

כל עוד אתה מבין את הגורמים הבסיסיים של ההשקעה והסיכון הכלכלי. השקעה בנדל"ן למתחילים קלה מבחינה רעיונית לשחק כמו מונופול לאחר שאתה מבין כמה מהגורמים הבסיסיים של השקעה, כגון כלכלה וסיכונים.

אם אינך יודע הרבה על השקעות בנכסים, כדאי לך להתחיל באסטרטגיית A פסיבית. אם אתם מחפשים דרך להשקיע בנדל"ן שהוא פחות מסוכן מאשר רכישת נכס, שיטה זו היא בשבילכם.

השקעת נדל"ן

היא עסק המאפשר לך להשתמש בכסף של אנשים אחרים כדי לעזור לך להתקדם. השקעות נכס פסיביות מאפשרות לך לאגד את כספיך בקרן המורכבת ממספר נכסים. זה מאפשר למשקיעים להרוויח מנדל"ן – מבלי להיות מעורב בתפעול השוטף של ניהול הנכסים.

בעלות על בתים היא חלק גדול מהשלווה הכלכלית והצעד הראשון בהשקעה בנדל"ן, בין אם עבור עצמך ובין אם עבור משפחתך או חבריך.

אם אתה מנוהל כראוי

הבית שלך יכול להיות הדרך הטובה ביותר להשקיע בנדל"ן כהשקעה ראשונה. אם אין לך כסף לקנות נכס, אתה יכול גם לנסות להשקיע בנאמנות להשקעות נדל"ן (REIT). נאמני השקעות נדל"ן, או בקיצור REITS, הם הזדמנות השקעה נהדרת עבור משקיעים המחפשים השקעה לטווח ארוך עם החזר השקעה גבוה (ROI) וסיכון נמוך. למרות שלדעתי נכס מעולה להשקעה אם אינך רוצה שייצא מכלל שליטה, בדוק את הדרכים הטובות ביותר להשקיע בנאמני השקעות נדל"ן (ReITs) כדי לברר פרטים נוספים.

ReITs

הוא האזור שבו השקעה בנדל"ן נראית דומה להשקעה במניות או בקרנות נאמנות. אתה יכול לראות את זה כדרך נהדרת להשיג מידה גבוהה של פיזור, כמו שאתה יכול לעשות עם קרן שוק המניות. ואנגארד VNQ, למשל, הוא תעודת סל נדל"ן שמשקיעה במניות שהונפקו על ידי קרנות השקעה בנדל"ן (REITS) שנקנו על ידי חברות אמריקאיות גדולות כמו וול-מארט סטורס (WMT) וג'נרל אלקטריק (GE).