חברת דורון קלין גאים להיות חברת ניקוי המשטחים והבדים הכי גדולה בארץ…

הספה המבריקה הזו עוצבה מחדש ונראית מדהימה, עם ערעור אדום לוהט שיהיה אופנתי בסלון ובביתכם. בדוק את הספה המשופצת או המרוהטת החדשה הזו שבהחלט מתאימה לחדר המיוחד הזה בסלון שלך. הספה הישנה, המשעממת והספוגה הזו שופצה גם היא לחלוטין ומצוידת בריפודים עמידים ובצמר גפן, שניתן להשתמש בהם בעת הצורך. המושך החדש והפנטסטי של ספה זו נוצר באמצעות ערכת צבעים יפהפייה של אדום ולבן יחד עם תוספת של כמה מבטאים בצבע אדום בוהק.

למרות שהמידע שלהלן אינו מדריך מקיף לבניית ספה

אנו מקווים שזה יעודד אותך להכין פרויקט ספות DIY בעצמך. עד אז, פשוט תסתכל על הרעיונות שלנו להכנת ספות DIY, שמעניקים לנו כל כך הרבה דרכים שונות להפוך את הספה הישנה שלך לאטרקטיבית יותר.
למידע נוסף בנושא של חידוש ספות יש לבדוק כאן: doronclean.co.il

אם אתה מתמודד עם פריט אספן יקר

עליך לקבוע אם הספה או הכיסא שלך יציבים. אם מדובר בספה נוחה במיוחד, שנמצאת במצב טוב מלבד הריפודים, אז תרצו להיפרד ממנה. עם זאת, אם מדובר בספה באיכות טובה מאוד ועלות הריפוד נמוכה מזו של ספה בעלת ערך דומה, אז לא גוגו.

האתגר

הוא להחליט אם לקנות ספה או כסא חדשים או להשקיע בשיקום הישן, בתנאי שהנזק הפנימי יהיה מינימלי. אם תבחר באפשרות הקיימת יותר, עליך לדעת כי טפט מחדש של ספה ישנה יכול בסופו של דבר לעלות לך יותר ממה שאתה משלם עבור אחת חדשה יותר. הם משלמים גם עבור הריפודים ושאר הקישוטים שספה נהדרת זקוקה להם בכדי לחזור ליושנה.

יתכן שעלות חידוש הספה תהיה נמוכה יותר מקניית ספה חדשה באיכות דומה

אך לא סביר שהספה כולה תוחלף באותו מחיר. במצב זה, כדאי לשקול לקנות פתרון עונתי בעלות נמוכה יותר. לדוגמא, זה יכול להיראות זול פשוט לצבוע את הספה הישנה ולקנות חדשה לגמרי, או להחליף את כל רגלי הספה בחדשות.

אם אתה שונא את הבד של הספה וריפוד מחדש אינו אפשרות, עליך לצבוע אותו בתערובת של חומרי טקסטיל וצבע. אם הספה הישנה עדיין כמה שנים מאחור, יתכן שתצטרך להסתכל על צבע בד או צבע כדי לשנות אותו, אך אם לא, זה כנראה לא שווה את זה.

אם ברצונך לשחזר כסא

ספה או רכוש אחר ורוצה שיימשך, אנו ממליצים להזמין מומחה לריפודים, בין אם אתה איש מקצוע לתיקון רהיטים או מומחה לתיקון רהיטים. אם יש לך את הכלים והניסיון, תוכל להשיג את התוצאות הטובות ביותר מכל תיקון רהיטים על ידי העסקה והחלפה של מומחה לתיקון רהיטים.

רק תסתכלו על הדוגמה המבריקה הזו שנתנו לכם

שהופכת ספה עתיקה יקרה של DIY עם ציציות וריפודים יפים. הספה של קיילי מחוות בלומינגוקס אינה ספה או מיטה, אך הופתענו לגלות זוג הדומה לסגנון שהוא למעשה ספה או מיטה. לפניכם שיפוץ והחלפה כמה מהמראות הנהדרים שראיתם בעבר מעניקים לכם מראה מודרני יותר וספה נוחה בהרבה.

סונפה חתוכה זקוקה להרבה יותר בד, כמו גם הכריות שמתאימות לכריות, אך הן גם הרבה יותר נוחות. אנו משלבים חידושים עם חדרי משפחה שיכולים להיות עצים או מזדמנים יותר.

הספה של איקאה Tidafors למטה

היא ספה שצריך לשחזר בעזרת כריות ומשענות יד. הנה פריצה מעולה: הפוך את הספות שלך למראות צמודות ומרופדות על ידי הוספת כפתורים בכרית שיוצרים גם עיצוב ומרקם מדהימים לספה שלך. קישטנו גם את עיצובי הספות שלנו על ידי התקנת שולי בר יפים, והנה עוד גרזן נהדר.

תפר כיסוי נהדר למראה רק עבור הספה שלך שתשנה לחלוטין את המראה והמראה של הספה. פשוט שב עם מכונת התפירה שלך כדי לתפור את הכיסויים המדהימים האלה על הספות שלך והם ישנו לחלוטין את המראה והמראה.

גם אם לספה שלך אין קו כיסויים משלה

תמצא כיסוי שמתאים כמעט לכל ספה שמתאימה לספה שלך. יש לנו מגוון רחב של אפשרויות לחידוש ספה, והם נעים בין משתלמים ליקרים למדי. עלות האיגוד הלאומי לקמעונאי רהיטים לבית (NABR) עולה כי העלות הממוצעת של הצבת ספה מחדש היא כ -3,000 דולר. אתה יכול לקנות את כל הרהיטים שלך, כולל כיסאות קפטן, במחיר של פחות מ -3,000 דולר, והרבה מאוד רהיטים (כולל ספות, משענות יד, כריות, כריות, כיסאות קפטן וריהוט אחר) תמורת כ -3,000 דולר.