לאחר שהעסק שלך יפעל, עליך לחשוב כיצד ואיפה אתה מנהל את אירוח הענן שלך. באמצעות CloudWays תוכלו לבחור ממגוון רחב של חברות אירוח ענן, כולל Amazon Web Services (AWS), Google Cloud, Microsoft Azure ועוד.

Cloudways מציעה תכונות רבות שהופכות אותה לאחת מפלטפורמות אירוח הענן המנוהלות הטובות ביותר

היתרון הוא רב פעמי ומציע מגוון רחב של פונקציות המאפשרות לך להתמקד לפי הצורך. בשילוב עם רמת הניהול של Cloudway עצמה, משתמשי מג'נטו ו-וורדפרס יכולים ליהנות מיתרון ללא תחרות על פני המתחרים. בין אם אתה מנהל שירותי אירוח דרך שירותי ענן או מספק את התשתית בעצמך, המשמעות היא שמשתמשים פחות בעלי ידע טכנולוגי יכולים לנצל את מלוא היתרונות. ספקים אלה מציעים שירות אירוח מוביל.

תוכניות האירוח המנוהלות של Cloudway כוללות יישומים ללא הגבלה המתארחים בכל השרתים, ותוכלו ליהנות מאישורי SSL בחינם שיחסכו לכם הרבה.

תוכניות אירוח במחיר שאתה יכול להרשות לעצמך

קלוודוייז תומכת במגוון רחב של שירותי ענן שאתה יכול להסתמך עליהם, כגון שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) ו- Google Cloud Platform (GCP). אפשר להפיק את המרב מאירוח ענן מנוהל, הפלטפורמה שלהם תעזור לכם לעשות זאת עם בחירה, פשטות וביצועים גבוהים.

אם אתה זקוק ליותר עבור סביבת אירוח האתרים שלך

Cloudways תומכת בתוספות המספקות תכונות ופונקציונליות נוספות. קח את הזמן לקרוא את התיעוד ולהכיר את הפלטפורמה מבוססת הענן שלה כדי לא לפספס את התכונות של פתרון אירוח ייחודי זה.

ניטור שרתים הוא אולי אחת התכונות המרשימות ביותר שמציעה Cloudways בפתרון אירוח הענן שלה אשר חוסך את כל ההתעסקות בניטורים ידניים.

בסך הכל

מבנה התמחור שלהם הוא יתרון תחרותי עצום, שהוא אחד היתרונות הגדולים ביותר של אירוח ענן בקלאודוויז על פני ספקי אחסון ענן אחרים.

Cloudways תחסוך לכם זמן תוך עזרה במיטב החומרה המצוינת שמציעים כל שירותי הענן המוכרים.

עם ספק מארח מנוהל לחלוטין, אתה יכול להיפטר מהדאגות והבעיות בעת הפעלת שרתים. תקבל את כל התמיכה הדרושה לך כדי להפעיל את האתר שלך ללא הטרחה של מערכת ניהול שרתים מסובכת ויקרה.