הם מבינים מה דרוש בכדי להפוך את אתר לפונקציונלי וידידותי למשתמש, ומה נדרש כדי להפוך אותו לאטרקטיבי עבור המשתמשים. הם גורמים לאתר לעבוד עם קוד, ווידג'טים וכלים אחרים.

מעצבי אתרים הם איש מקצוע בתחום ה- IT האחראי על העיצוב, הפריסה, המראה החזותי והשימושיות של אתר. מפתחי חוויית משתמש, המכונים גם מפתחי UX, הם אלו שהופכים את האתר שלך לידידותי למשתמש.

מעצב אתרים טוב זקוק לכישורים יצירתיים וגרפיים, כמו גם כישורים טכניים. אתה צריך להיות מסוגל לדמיין איך אתר צריך להראות, את העיצוב הגרפי של האתר, איך זה צריך לעבוד, עבודות המרה ועיצוב של האתר.

עיצוב אתרים עוסק במה שמשתמש רואה על גבי מסך המחשב או המכשיר הסלולרי שלו בזמן שפיתוח אתרים קובע את הקוד שגורם לדף אינטרנט לתקתק

עיצוב אתרים נקבע על ידי האסתטיקה החזותית וקלות השימוש בסכמת צבעי אתרים, פריסה, זרימת מידע והיבטים חזותיים נלווים של ממשק המשתמש (UX) וחווית המשתמש.

עיצוב אתרים

הוא תהליך של תכנון ובניית אלמנטים באתר האינטרנט שלך: מבנה, פריסה, תמונות, צבעים, גופנים, גרפיקה וכו '. עיצוב אתרים עוסק במה שהמשתמש רואה על גבי מסך המחשב או המכשיר הסלולרי שלו, כמו גם מנגנונים בממשק כדי שזה יעבוד יחד. זה יוצר את המראה והתחושה הכלליים שתשתמש בהם באתר.

עיצוב אתרים כולל כמה היבטים שונים

כולל פריסת אתרים, הפקת תוכן ועיצוב גרפי. עיצוב אתרים יכול לנוע בין יצירת דפי אינטרנט סטטיים עם טקסט רגיל, תמונות וקישורים ליישומי אינטרנט מורכבים, מערכות ניהול תוכן, ממשקי תכנות יישומים (API) ושירותי רשת חברתית. ישנם מרכיבים רבים בעיצוב אתרים הפועלים יחד ליצירת החוויה המוגמרת של האתר, כולל עיצוב גרפי, עיצוב חווית משתמש, עיצוב ממשקים, אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) ויצירת תוכן.

מפתחי אתרים שמתמחים בפיתוח backend הם מתכנתים שעובדים עם שפות כמו PHP

משתמשים במסגרות של פייתון כמו Django, כותבים קוד Java לניהול מסדי נתונים של SQL ומשתמשים בשפות ומסגרות אחרות כדי להבטיח ששרתים, יישומים ומסדי נתונים עובדים. יַחַד.

מעצבי אתרים יוצרים את העיצוב החזותי ואבות הטיפוס האינטראקטיביים של אתר אינטרנט

ומשאירים את קידוד האתר למפתחי חזית וקצה אחורי. מעצבי אתרים מבצעים מחקר ובדיקות משתמשים במסגרת עבודתם, כך שאם אתה אחד מהם, אתה כנראה מוכן לעבודה בעיצוב UX / UUI. לתפקיד התפקיד של מעצב אתרים יש הגדרות רבות ותלוי בלקוח ובפרויקט הרצוי.

עיצוב אתרים

אתרי מסחר אלקטרוני, בלוגים וכל מה שקשור להופעת אתר נופלים כולם תחת מטריית העיצוב. עיצוב אתרים משתמש בתוכניות ובכלים שונים להשגת מראה מבוקש, כמו Dreamweaver, Photoshop ורבים אחרים. צוותי פיתוח אתרים משתמשים בתגיות כמו head>, title> ו- br> כדי לצרף אלמנטים עיצוביים מסוימים לדפים.

מעצבים גם שולטים בזרימת המידע ואחראים על ניתוח אתרים. השימוש בשפות תכנות כמו HTML, CSS ו- JavaScript לצורך הטמעת עיצוב נקרא פיתוח חזית. משתמשים יכולים לראות מה קורה בדפדפן על ידי השתתפות בעיצוב ופיתוח חזיתי.

מפתחי אתרים משתמשים בשפות תכנות כגון HTML

CSS ו- JavaScript כדי ליצור דפי אינטרנט ויישומי אינטרנט. תוכל גם להשתמש בשפות אחרות כדי להגדיר שירותי דואר אלקטרוני, אימות משתמשים, מסדי נתונים והיבטים טכניים אחרים של אתר. טכנולוגיות משומשות ליצירת אתר כוללות תקני W3C עבור HTML ו- CSS, תוכנת עריכת WYSIWYG המקודדת ביד ונוצרה ביד.

כלים אחרים המשמשים את מעצבי אתרים כוללים מאמתים של סימונים [8] וכלים אחרים לבדיקת ידידותיות למשתמש ונגישות כדי להבטיח שאתרי האינטרנט שלהם עומדים בהנחיות הנגישות לאינטרנט.

בעת עיצוב אתר חשוב לקחת בחשבון גם את המראה וגם את הפונקציונליות של הדפים

כיום, עיצוב אתר חורג מהאסתטיקה ומחבק את כל הפונקציונליות של האתר. עם עלייתם של יוצרי אתרים המציעים תבניות חינמיות וניתנות להתאמה אישית, קל יותר מתמיד ליצור עיצוב אתרים.

מעצבי אתרים משתמשים בכמה עקרונות עיצוב בסיסיים

כדי להשיג פריסה מושכת המספקת חווית משתמש מעולה. מעצבי אתרים מתחילים לבחון את יעדי האתרים של לקוחותיהם ואז עוברים לארכיטקטורת המידע (IA), הקובעת היררכיית מידע לאתרים ותומכת בתהליך העיצוב. תחומים שונים של עיצוב אתרים כוללים עיצוב גרפי אתרים, עיצוב ממשקי משתמש. , תכנון עיצוב (כולל קוד סטנדרטי ותוכנה קניינית), עיצוב חווית משתמש (עיצוב UX) ואופטימיזציה למנועי חיפוש.

אנשים רבים עובדים בצוותים המקיפים היבטים שונים של תהליך העיצוב, וחלק מהמעצבים מכסים את כולם. מי שיש לו את הכישורים לבצע משימות אלה מתמחה בתחומים מסוימים של עיצוב אתרים, החל ביצירת אתרים וכלה בפיתוח אפליקציות סלולריות.

כשאתה מדבר על הרעיון הכללי של עיצוב אתרים ופיתוח אתרים, ההבחנה עשויה להיות מעט פחות ברור. לעתים קרובות אומרים לנו להסתכל בחיפוש חברות Google Analytics שלנו לחברות עיצוב אתרים בהשוואה לחברות פיתוח אתרים.
לעוד מידע בתחום של <a href='https://knobystudios.com/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d/6-steps-of-website-creation/'>שלבי בניית אתר עליך לבקר ב- knobystudios.com

האמת

היא שחברות עיצוב אתרים ו חברות פיתוח אתרים הן התייחסויות לשני היבטים שונים בתהליך יצירת האתרים הדורשים שתי כישורים ייחודיים. למרות ששני המונחים ניתנים להחלפה, חברות אינטרנט מתחלפות בדרך בה הן מתארות את שירותיהן. בעיקרו של דבר, עיצוב אתרים מתייחס לחלק האסתטי של אתר ושימושיותו.

אם אתה משווה את האתרים הראשונים שיצאו בשנת 1991 עם אתרים מודרניים

אתה יכול לראות כמה אתרים התפתחו. אתרים עצמם כבר אינם מרכז חוויית האינטרנט, ועל המעצבים להתמודד עם האתגר הבא, המערכת האקולוגית של המוצר, אם הם אמורים להישאר רלוונטיים. באינטרנט יש רכיבי ממשק משתמש ודפוסים שאתה צריך לזמן מה, אך פרלקסה כבר אינה משהו שאנחנו צריכים. זה אומר שהפקדים קלים לשימוש והפונקציונליות שלהם ברורה. שפת סימון היפר-טקסט (HTML) מגדירה את הכיוון של תוכן האתר, תמונות, ניווט ואלמנטים אחרים שיוצגו בכל דפדפן אינטרנט. קבוצה אחרת של מפתחים משתמשת בתוכנות כגון עורכי טקסט, ממשקי שורת פקודה ובקרת גרסאות כדי ליצור מידע טכני, קוד ונתונים עדכניים.