מודד מוסמך

בבריטניה אין מודד מוסמך, אם כי ישנם מודדים המשתייכים לאיגוד המודדים המוסמכים באנגליה ובוויילס (CSE). קיימת תכנית לימודים לסקר קרקעות לארבע שנים שאושרה על ידי המחלקה לענייני איכות הסביבה, המזון והכפר (DfRA) ולשכת המודד הלאומי (NSA). אתה זכאי להירשם ולהגיש בקשה לשלושה חודשים בקבלת מדידות קרקע ותכנון קרקע באנגליה, וויילס, סקוטלנד וצפון אירלנד.

בבריטניה, סקרי הקרקעות אורכים ארבע שנים, בצרפת חמש שנים ובגרמניה ובצרפת שלושה חודשים. לאחר שתסיים תואר מוכר לתואר ראשון או מתקדם, תוכל למצוא תפקיד כסוקר פוטנציאלי בו תוכל להתחיל לעבוד לקראת מעמד שכיר. כדי להעפיל או לקבל תואר, חייבים מודדים פוטנציאליים לסיים קורס בן שלוש שנים במדידות ותכנון קרקע באנגליה, וויילס, סקוטלנד וצפון אירלנד כדי להעפיל באופן מלא. מודד מוסמך מוסמך מציע גם את ההזדמנות להצטרף לשורות איגוד המודדים השכור באנגליה ובוויילס (CSE) ובמשרד המודד הלאומי (NSA).

בעוד שההתקדמות בטכנולוגיית מדידות כיום מאפשרת לסוקר אחד בלבד לבצע משימות רבות, משימות אחרות יכולות להתבצע על ידי צוות מודדים מורשים וסוקרים מיומנים.

בעוד שההתקדמות בטכנולוגיות מדידה כיום מאפשרת לסוקר אחד בלבד לבצע משימות רבות

ניתן לבצע עבודות אחרות על ידי צוות מודדים מורשים וסוקרים מיומנים. מודדים מוסמכים מציעים מספר יתרונות, שכן הם יכולים להציע זמני אספקה מהירים מאוד – למשל לדיווח – ויכולים להתמחות בסוגים מסוימים של מבנים. עם זאת, עליך להיות בטוח שאתה כשיר, מכיוון שאתה חייב להיות רשום ב- RICS.

מודדים שכירים אינם בהכרח מומחים בתחומים אחרים

אך הם מומלצים בהתאם למה שהם מוצאים במהלך בדיקתם. כדי לברר את כישוריו של מודד, עליך לשאול אנשים העובדים באופן קבוע עם מודדים. היזהר גם מסוקרים שעשויים להיות מאומנים בהיבטים מסוימים של מדידה אך אינם מורשים מודדים. היזהר גם מסוקרים שחלקם רואים מומחים בתחומים מסוימים, אך אין להם רישיון כסוקרים.

כדי להבטיח ששכרתם את המודד הטוב ביותר לתפקיד, בדקו וודאו את כישורי החברה ממנה נשכרים, כמו גם את איכות עבודתה.

על פי כללי המכון המלכותי של מודדים מוסמכים

כל מודדי NHS מוסמכים ומוסמכים לחלוטין. על פי תקנון, כל מודד שמבצע סקר חייב להיות שומה רשום של RICS ולבצע ביטוח אחריות מקצועית למשימה זו. אם אתה מעוניין להטיל ספק בהסמכה שלך כמודד, ה- PCA יעמוד לצידך כדי לתמוך בך ולגלות עוד. לקבלת מידע ספציפי על דרישות הבדיקה וההסמכה כסוקר, מועמדים לבחינת FS / PS יכולים להתייעץ עם הספר הכחול, המכסה את כל ההיבטים של מדידות קרקעות וכישוריהם וכישוריהם של מודדים באופן כללי, כמו גם דרישות ספציפיות עבור מדידות קרקע. . על המועמדים להתקבל למשרד למדידות מקצועיים למלא את דרישות ההסמכה על פי סעיף 8742 של הקוד המקצועי הגרמני. יש לעמוד בדרישות הניסיון לכל המהנדסים האזרחיים המקצועיים המוסמכים לסקר קרקעות, למעט בעלי תואר ראשון בהנדסה אזרחית. בהמשך הדברים נדון בכישורים, בהכשרה ובכישורים הנדרשים להכשרה כמודד מוסמך, וכן בדרישות למדידות קרקע.

כל מועמד שיירשם כמהנדס או מודד חייב להיות מוסמך תחילה כמתמחה במהנדס או מתמחה במדידות בארץ

אדם זה עובד בחברה או בארגון של מהנדסים מקצועיים ו / או מודדים חסרי אופי או מוניטין טובים ואינם חברים בהתאחדות הלאומית של מהנדסים ומקצועיים.

העבודה שתוכננה על ידי מהנדס או מודד מקצועי אינה נחשבת כניסיון מעשי בהנדסה או מדידה

מהנדס המבצע עבודות מדידה בפיקוחו של מודד מקצועי מורשה, שהוא גם חבר בהתאחדות הלאומית של מהנדסים ומקצועיים, שאינו בעל אופי טוב ומוניטין. המהנדס אינו מבצע עבודות מדידה כמהנדס אלא אם כן הוא מורשה גם כמודד מקצועי.

 

כדי לרכוש את הידע הנדרש לבחינה, רוב האנשים הלומדים לרישיון מקבלים תואר BS במדידות קרקע מבית ספר שהוסמך על ידי מועצת ההסמכה להנדסה וטכנולוגיה, הנתמך על ידי סוכנות ממלכתית או פדרלית, כגון ההתאחדות הלאומית של מהנדסים מקצועיים וסוקרים או המכון האמריקאי לאדריכלי נוף. כדי לקבל רישיון, על מועמד עם תואר ראשון לעבוד כמודד בארצות הברית לפחות שנתיים לפני שהוא זכאי לרישיון. סקרי קרקע חייבים להתבצע על ידי מודדים מורשים הממשיכים בהכשרת מדינתם בה הם מורשים. על מנת לקבל רישיון ותואר ראשון, ברוב המדינות, אתה זקוק לפחות ל -3 שנות ניסיון במדידות קרקע ולתואר ראשון במדעים מבית ספר מוסמך.