הקדמה: סיפור אישי על פריצת רכבים – איך זה קרה לי ומה למדתי

התכוננתי לצאת לעבודה בוקר אחד. היה לי את המפתחות ביד והלכתי למכונית. פתחתי את הדלת, זרקתי את הארנק על מושב הנוסע והתחלתי לנסוע.

כעבור זמן מה הבנתי שמשהו לא ממש בסדר עם המכונית שלי. זה הרגיש כאילו משהו לא ממש בסדר עם ההגה. ניסיתי להפעיל אותו, אבל הוא לא פעל.

התקשרתי לבעלי בעבודה וסיפרתי לו מה קרה, הוא הציע שאולי מדובר בבעיית סוללה, אז הוא יצא והקפיץ את הסוללה. הרכב עדיין לא התניע אז לקחנו אותו למכונאי שאבחן את זה כבעיה בסטרטר שצריך להחליף.

האוטו שלי נפרץ והייתי הרוס. היו לי את כל החפצים החשובים שלי במושב האחורי ובתא המטען של המכונית שלי. כל הבגדים, הנעליים, התכשיטים, האלקטרוניקה, משקפי השמש, מוצרי השיער שלי – הכל!

הייתי צריך למצוא מנעולן שיכול לעזור לי להיכנס לרכב שלי. מצאתי פורץ רכב מנעולן 247 ב-Yelp והם הצליחו לצאת אלי תוך 30 דקות. הם היו מאוד מקצועיים והכניסו אותי מהר לרכב!

מבוא: כיצד למנוע פריצות לרכב

כולנו שמענו סיפורים על פורצי מכוניות שפרצו למכוניות שלנו וגנבו חפצי ערך. זה פחד נפוץ שיש לכולם, והוא לא מופרך. לכן כדאי ללמוד כיצד למנוע פריצת רכבים.

פורצי רכב בדרך כלל מחפשים מטרות קלות. הם יפרצו למכונית שנראית כאילו יש בה חפצים יקרי ערך, או שהם יפרצו פנימה אם יראו משהו יושב על לוח המחוונים עם תג מחיר עליו. הדרך הטובה ביותר למנוע את זה היא לוודא שהמכונית שלך לא נראית כמו מטרה קלה.

פריצות לרכב הן בעיה גדולה בארצות הברית. הם קורים לעתים קרובות והם יכולים לקרות לכל אחד. פורצי רכב יכולים להיות אופורטוניסטים או שהם יכולים לתכנן מראש פריצה, לכן חשוב לנקוט באמצעי זהירות.

הדרך הטובה ביותר למנוע פריצת רכבים היא להשתמש באזעקה לרכב ולוודא כי אתה נועל את הדלתות שלך כאשר אתה עוזב את הרכב שלך. אם יש לך אזעקה, ודאו שהיא מוגדרת ושעוצמת הקול גבוהה מספיק כדי שאנשים באזור ישמעו אותה.

מה לעשות אם אתה מוצא את עצמך במצב חירום כאשר המנעולים שלך נשברים?

במקרה שאיבדת את המפתחות שלך, חיוני להזמין מנעולן. זו הדרך היחידה להבטיח שאתה יכול לגשת לבית שלך.

אם אתם מוצאים את עצמכם במצב חירום בו המנעולים שלכם נשברים, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לקרוא למנעולן. אבל מה אם אין אף אחד זמין?

במצב כזה עדיף להשתמש בטריק המיושן של שימוש בחתיכת חוט וסכין חמאה. ראשית, עליך לקשור חוט סביב ידית הדלת ולאחר מכן לשים חמאה על קצה החוט. לאחר מכן תוכל להשתמש בזה כדי לפתוח את הדלת שלך.

יסודות אל תמות בפריצת רכב. מה לעשות עם מסמכים ופריטים חשובים?

מנעולן פורץ רכבים 247 הוא אתר המסייע לאנשים להגן על רכביהם מפני פורצי רכבים. היא מציעה מספר שירותים לאנשים שרוצים להגן על המכוניות שלהם כמו התקנת אמצעים נגד גניבות, מה שגורם להם להיראות פחות מושכים לפורצי רכבים ועוד.

הוא גם מציע עצות לגבי מה עליך לעשות אם המכונית שלך נפרצה וכיצד תוכל להימנע מכך בעתיד.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק אם יש נזק לרכב.

אם אין נזק, אך חפציכם נגנבו, כדאי לצלם את הרכב ואת כל החפצים שהיו בו. כדאי גם לצלם כל ניירת או תעודות זיהוי שהיו ברכב.

אם היה פולש ברכב שלך, אל תיגע בכלום והתקשר מיד למוקד 911.