מסור דיסק

המסור CO25 של סטנלי משתמש בלהב יהלום רטוב או יבש רגיל בשחיקה בגודל 14 אינץ '(355.6 מ"מ). החלף את להב 24 השן המסופק עם המסור בלהב של 50 או 60 שיניים לחתכים נקיים על עץ מלא, פורניר, דיקט או לוח אחר.

להבי מסור עגולים חתוכים בסיבוב כלפי מעלה כך שהשן הקדמית התחתונה נכנסת ראשונה וחותכת משטחים נקיים וללא דמעה. אם החלק העליון סובל מסדק או גרוע מכך, אין להשתמש בו באזורים הגלויים בפרויקט.

לעבודות מוגמרות, מומלץ לחתוך דיקט מהלהב. הנח את הלהב על השן הנמוכה ביותר שלו בערך 1/8 עד 1/4 אינץ 'מעל לחומר העבודה.

מסורים עגולים יכולים לבצע חתכים עמוקים יותר מאשר פאזל, תלוי בגודל הלהב. למסור המנוע יש שיניים קטנות יותר על הלהבים שלהם לחיתוכים עדינים יותר וייתכן שייקח יותר זמן לחיתוך עץ.

מסורי ג'יגס יכולים לחתוך בעובי של עד 1 אינץ ', כלומר מסור עגול מושלם לפנלים של 1×2 ו- 1×3 שהם דקים יותר כל עוד הם בעובי 0.75 ". המשמעות היא שניתן לחתוך פלטה 2×4 שעוביה 1.5 אינץ 'או פחות.

מסורי כבל, הנקראים גם מסורי באז באזורים מסוימים, משתמשים בלהב מסור בגודל של מנסרה. בלהב מסור אלחוטי יכול להיות קוטר מ 510 מ"מ ליותר מ 910 מ"מ, תלוי במקור החשמל וביישום. מנסרה קורעת את התבואה החתוכה כשעץ כבל חוצה אותה.

לדוגמה

להב המסור העגול של הכבל קוטר של 7.25 אינץ 'וממוקם בצד ימין, כך שניתן יהיה להוריד את המנוע כדי לבצע חיתוך בעומק 22.5 ס"מ או עמוק יותר. חוטים ומסורים עגולים הם כלים חזקים לחיתוך וקריעת עץ שנחתך כנגד התבואה. ניתן להעלות את המחיר ב קטגוריה זו מ- $ 10 ל- $ 15 אם תבחר מסור עם מנוע 12 אמפר, או כזה שעובד עם 15 אמפר.

ה- RK3441K

הוא מסור עגול קומפקטי המחליף את המכונה המופעלת באמצעות מטבעות עבור אנשי מקצוע הזקוקים למלא מסור עגול בגודל 7 אינץ 'מסובב. המסורים פועלים על נעליים גדולות יותר ועמידות בפני נזקים, ומצוידות בטון גדול וקשה מתגי ריגר, מיסבים גדולים וקשים יותר ומיתרי עבים וגמישים יותר.

למסור עגול טוב יש מספיק כוח גולמי בכדי לחתוך עץ רטוב ועץ קשה צפוף מבלי להיתקע. מבלי לייצר חתכים גרועים או קרפים מסוכנים, זה חובה לכל משתמש.

מסורים מעגליים הם מסורי שרשרת המשתמשים בלהב דיסק משוחק ומשוחק

כדי לחתוך חומרים שונים בתנועה סיבובית על קנה עכביש. זה נקרא מסור עגול המתייחס ללהב העגול, ומטרתו העיקרית היא חיתוך קו ישר. מסורי חור ומסורי טבעת משתמשים גם בתנועות סיבוב, אך נבדלים ממסורים עגולים.

קל לנוע לצד כשחותכים לוח ארוך

מקלקל את החיתוך המושלם. אם אין לך ניסיון בשימוש במסור עגול ועדיין לא קיצרת את אורכו של לוח גדול, תוכל לשמור על שליטה על הדברים על ידי סימון הקו בעיפרון או באמצעות סרט מדידה או קו ישר אחר כדי לוודא שהוא הוא חתך ישר והיכן שהוא צריך להיות. מכווני קצה בהתאמה אישית על המסור שלך אינם מתרסקים או נקרעים, מה שמקל על יישור החיתוך.

המנוע מנחה את הלהב ומספק מומנט מספיק בכדי לגלף עץ רטוב ולראות מבטון

מה שהופך את כונן התולעת לאידיאלי למסגור ושיפוצים גדולים. כמו רוב להבי מסור התולעת הגדולים, המסור במשקל 16 קילו יושב בצד שמאל של המנוע כך שיד ימינה יוכלו לראות אותו היטב. הידית ארוכה מספיק כדי שהמשתמשים יעמדו בבעיטה ותשלוט במסור לסדקים ארוכים.

מסורים עגולים עם להבי מסור קטנים יותר (4 1/2 אינץ ') משמשים לחיתוך לוחות וחומרים דקים אחרים

תגלה שבמסורים עגולים יש בדרך כלל 6 להבי 1/2 אינץ 'מכיוון שהם קלים מספיק לעבודה ו -8 להבים 1/4 אינץ' לשימוש כבד. עם זאת, 7 1/4 אינץ 'הוא גודל טוב עבור רוב העושים זאת בעצמכם המתמודדים עם חומר בעובי של יותר מ -3 אינץ'.

המסור העגול הגדול הידני חותך עץ עם להב 410 מ"מ

בעיבוד עץ, המונח "מסור עגול" משמש למסור עגול חשמלי הידני שפותח לחיתוך עץ, אך יכול לשמש גם לחיתוך חומרים אחרים בעלי להבים שונים. מסורי עצים שימשו לחיתוך עצים קטנים לעצי הסקה בתקופה בה המסורים המופעלים ביד היו החלופה היחידה.

Extec LabCut R-300A הוא דגם שולחן מתקדם למכונות השחזה עם מבנה מנוע יעיל ומונע מומנט עם גלגלי חיתוך של 250 מ"מ x 305 מ"מ. יישמנו ידע רב שנים מפיתוח מסורי קר תעשייתיים ליצירת AS 350 מ 'אמין ועמיד.
למידע על מסור דיסק מומלץ להעיף מבט ב- deko-israel.co.il

מסור פלדה אוטומטי של Profistop

הוא פיתרון פשוט לחיתוך במהירות גבוהה באורכים של פלדות קטנות עד בינוניות. המסור לפיצול השיער והמסור שלנו הוא מרובע ומחזיק בעבודת עבודה אחת. אנו משתמשים במסננת אשר חותכת את התבואה עם להב בניצב לנעל שלו ובזווית מהנעל.

תוכן עניינים

באותו נושא

איך יוצרים קורסים דיגטליים שנמכרים בכמויות

למידע נוסף אודות איך יוצרים קורסים דיגטליים שנמכרים בכמויות באפשרותך לבדוק כאן: digitalcourse.co.il בעידן הדיגיטלי, קורסים מקוונים הפכו לאמצעי פופולרי עבור אנשים להרחיב את הידע…

שלבים מרכזיים לבניית אתר אינטרנט מוצלח

ניווט בתהליך המורכב של בניית אתר יכול להיות מרתיע. פוסט זה בבלוג ימחיש את השלבים הכרוכים ביצירת אתר מוצלח, משלב התכנון הראשוני ועד ההשקה. אנו…

גוגל אדסנס

מאמר זה חוקר את העולם של Google Adsense, פלטפורמת פרסום מקוונת פופולרית. אנו מתעמקים בתכונותיו, היתרונות שלו וכיצד זה חולל מהפכה באופן שבו עסקים מקדמים…

איך מחברים מאוורר למחשב?

חיבור מאוורר למחשב הוא תהליך קל שדורש כמה רכיבים וכמה שלבים פשוטים. פוסט זה בבלוג יספק סקירה כללית של הרכיבים, השלבים והיתרונות של חיבור מאוורר…
דילוג לתוכן