אמריקאים מממנים מחדש מאי פעם, שכן בעלי בתים נהנים משיעורי משכנתא שאינם עולים כלל – ברמתם הנמוכה ביותר אי פעם, כך עולה מדו"ח חדש. במאמר זה נדווח ונדון כיצד שיעורי המשכנתא הזולים משפרים את סבירות הבית לרוכשים. העלות הממוצעת של משכנתא המשמשת לקניית בית בארה"ב בפעם הראשונה מזה יותר מעשור עולה. בממוצע, שיעור המשכנתא לדירת חדר שינה אחד בניו יורק ובשיקגו הוא 3.5 אחוזים, לעומת 2.7 אחוזים ו- 1.6 אחוזים בהתאמה בשנת 2012.

סוגים אחרים של הלוואות, כולל משכנתאות FHA וג'מבו. , נוטים להיות בעלי שיעורים גבוהים בהרבה. ההבדל בחודש אפריל יהיה גדול יותר, כלומר ההבדל בין דירה עם חדר שינה אחד בניו יורק ושיקגו לדירה עם שני חדרי שינה לבית בשיקגו.

שיעורי ההשקעה שלך ישתנו

אך עליך למצוא מלווה המתאים לצרכיך. יש כמה מלווים שיודיעו לכם את הדולר תוך דקה, חלקם מתאימים באינטרנט, ואחרים שדורשים ממך לדבר עם מתווך משכנתא. אתה יכול להשוות עסקאות ממלווים מסוימים ולמצוא את העסקה הטובה ביותר עבורך. התשלומים במשכנתא זו יכולים להיות מעל 30 שנה, כך שתוכל לבצע תשלומים מעל 30 שנה. הנה כמה עצות שיעזרו לך להשיג כמה מהשיעורים הנמוכים ביותר: אם אתה מתכנן לשמור על ההלוואה לאורך זמן, כדאי לשלם שיעורי משכנתא נמוכים יותר. פיסנוי אומר: "כשאתה לוקח הלוואה אתה צריך לשקול נקודת הנחה, שהיא עמלה שהיא אחוז מסכום המשכנתא שלך. תשלום נקודות הנחה להפחתת תשלומי המשכנתא יכול להיות שווה אם אתה מתכנן להישאר בבית שלך. לתקופה הארוכה ביותר ולממן מחדש.
לעוד פרטים בנושא של משכנתא זולה יש להעיף מבט ב- contact.org.il

בנוסף לתשלומים עבור ההלוואה שלך

אין צורך לבצע ביטוח משכנתא פרטי למשכנתאות אחרות. על ידי תשלום נקודות אלה, תוכל לקנות שיעורי משכנתא המפחיתים גם תשלומי משכנתא חודשי. זה יכול להועיל ללווים שאינם יכולים לזכות בהלוואות דירות מסורתיות, אך זה יכול גם להיות בעל מחיר, מכיוון שביטוח משכנתא מסוג זה מעלה את עלות הדיור החודשית, לפי פיסנוי. מקום אחד בו אתה רואה את המלווה הנושא את הסיכון שלך הוא ביטוח המשכנתא הפרטי (PMI). ודאי שילמת אותו במשכנתא האחרת שלך, אך בדרך כלל הוא זול יותר ממשכנתא רגילה.

הלווים הזכאים למשכנתא אינם צריכים לשלם את PMI

אבל rec לשלם פרמיה של 20 אחוזים על תשלומי המשכנתא החודשיים שלהם. סכום זה נועד למנוע הוספת פרמיה נוספת למשכנתא החודשית כדי להגן על חברת האשראי במקרה של מחדל. אם מלווה משכנתא מאושר על ידי FHA והמשכנתא היא בגבולותיה, אומר פיסנוי, היא מספקת ביטוח המגן על המלווה מפני ברירת מחדל. עם זאת, אם לא תשלם את התשלום בגובה 20 אחוז, המלווה שלך עשוי לדרוש מקונה הבית לבצע ביטוח משכנתא פרטי (PMI) כדי להגן עליו במקרה של מחדל.

בשנה שעברה, ה- FHA העניק ביטוח עבור 34 מיליון משכנתאות, ועזר להוזיל תשלומים ולספק מקלט בטוח עבור לווים מוסמכים המעוניינים לקנות או לרכוש בית למימון מחדש.

המבקרים תקפו את ה- FHA על מתן הלוואות משכנתא לא בר-קיימא וזולות יתר על המידה שהניעו את בועת הדיור

יתרה מכך, סביר להניח שהיעדים ארוכי הטווח של הממשלה לדיור בר השגה, כמו זיכויי מס לבעלי בתים בעלי הכנסה נמוכה, לא יעודדו את המלווים להגדיל את הלוואות הסאב-פריים. הדרך הטובה ביותר עבור רוכשי בתים ובעלי בתים קיימים להוריד את שיעורי המשכנתא שלהם היא לבדוק אפשרויות עם מלווים מרובים, מייעצים מומחים. שאל את המלווה או המתווך שלך לגבי שיעורי המשכנתא הנוכחיים והאם השיעורים הנקובים נמוכים מהשיעור הממוצע. כשאתם קונים בית או מממנים מחדש משכנתא קיימת, השוו לפחות חמישה שיעורים כדי למצוא את עסקת המשכנתא הטובה ביותר שתוכלו לקבל.

וודאו כי כרטיס האשראי שלכם במצב מצוין

הכן את כל הניירת שלך וודא שיש לך דוח אשראי טוב מהבנק ומחברת כרטיסי האשראי שלך. בכל מה שקשור לקבלת התעריפים הנמוכים ביותר שיש, מי שמעוניין למחזר את המשכנתא הקיימת שלהם צריך לעמוד באותן הנחיות בסיסיות. חפשו מלווים המציעים הלוואות FHA בהשוואה למה שתשלמו עבור הלוואה קונבנציונאלית. המלווים לוקחים בחשבון גורמים כמו גודל הבית, סכום ההון העצמי בהלוואה וגורמים אחרים בעת קביעת שיעור המשכנתא שתקבלו.

אם הריבית על הבית הנוכחי שלך גבוהה משמעותית מהשיעור הנוכחי

שאל את בנקאי המשכנתאות הפוטנציאלי שלך כמה יעלה לשנות את ההלוואה. כדי לקבל את שיעור המשכנתא הנמוך ביותר, עליכם לשלם מראש את עלויות הסגירה של ההלוואה. אתה יכול לקחת מה שנקרא משכנתא "משכורת סופית" ולקבל את העמלות על ידי המלווה שלך, אך הצד השני הוא שבסופו של דבר תקבל שיעורים גבוהים יותר. זכרו, התעריף הוא העמלה היחידה שתצטרכו לשלם על המשכנתא ויש גם עלויות סגירה.