מתנפחים – מהם ואיך משתמשים בהם

כדי לשמור על שלמות המתנפח, על המתנפח להיות נתון ללחץ פנימי התואם או עולה על לחץ חיצוני. סירות מתנפחות בלחץ גבוה מנופחות בגפיים מבניות, עמודים וקשתות ובנויות מחומרים עמידים וגמישים. בצורת כיפה היא צורה שמייצרת את הנפח הגדול ביותר עם הכי מעט חומר.

תכנן תערוכה מהנה ומשעשעת על ידי הבנת הנחיות הקהילה ומה עלול לגרום לבעיות או נזק

או להסתכן בקנס או נזיפה. על ידי גיזום שיחים, שיחים ועצים בקרבת מקום, ניתן להסיר זרדים וקוצים חדים שעלולים לפגוע בסירות הגומי. זה יכול גם לעזור להבטיח את בטיחותם של המבקרים בתערוכה, כגון ילדים, חיות מחמד ומבקרים אחרים. צריכת האוויר של המנוע היא מקור המתח העיקרי הנגרם על ידי לחץ האוויר הגבוה בסירת בלחץ גבוהה.

עם הטיפול והתפאורה הנכונים, טירות קופצניות לדשא יכולות להיות חלק מהנה מקישוט החג שלכם השנה. לוקח כמה דקות להעמיד קישוט דשא מתנפח ועם קצת תרגול לא תהיה לך שום בעיה להחיות את התצוגה שלך במהלך החגים.

כאשר הגיע הזמן לפרק את הקישוט, שמרו על כל החלקים יחד, במיוחד על הכניסות והכריכות, כאשר הגיע הזמן לפרק אותם.

בדוק את המתנפחים להשכרה

כדי לוודא שהם יכולים להיות מונחים בבטחה או קשורים מבלי להפריע לחלקים הסמוכים. חשוב לבדוק שהקווים והעוגנים אינם משתחררים, מתחככים בחפצים חדים או נגעים בהם על ידי ענפים או פסולת העלולים לגרום נזק. בדוק את שקעי החוץ שלך וודא שהם פועלים ובטוחים בכל מזג האוויר ובכל עונות השנה, במיוחד אם אתה מקבל שלג, קרח, רוח או גשם בזמן שהסירה מוצגת. התצוגה כולה עלולה להיות בסיכון במקרה של בעיה, אז בדוק שאין מעגלים עמוסים או שקעים עמוסים מדי.

עמותת בעלי בתים או פקודה עירונית יכולים להגביל את מספרן וגודלן של מתקנים מתנפחים או לאסור אותן לחלוטין

מגבלות אחרות עשויות לדרוש איפוס מתנפחים גדולים במרחק מסוים ממדרכות ודרכים, וכן עשויות להתרחש מגבלות על מפוחים, מנועים או מוזיקה. יש עיריות שמגבילות את התאריכים למתנפחים עונתיים כך שהם לא מוצבים מוקדם מדי או זמן רב מדי אחרי החגים. קחו בחשבון את הממדים המוגזמים לחלוטין של המתנפחים שלכם וודאו שלכל אחד מהם יש מספיק מקום לזוז ולשקול בלי להיתקל או להתחכך בימים סוערים.

עדיף להימנע מלנפח את המתנפחים שלך בתקופות סוערות

וזה חשוב במיוחד בחודשי החורף, מכיוון שהעוגן יכול להשתחרר ומיקומו של סירת הגומי יכול להשתנות בקלות. כדי למנוע מנוע המפוח להישרף, תנו לסירות הגומי שלכם לרוץ לפחות פעמיים ביום במשך כמה שעות לפני ואחרי סערה.

נגב את המתנפחים שלך במטלית רכה עם מים וסבון עדין במידת הצורך

כדי להסיר לכלוך ואבק. באזורים הדרומיים עליכם לכסח את הדשא כדי לוודא שמנוע המפוח אינו סתום, אך באזורים הצפוניים עליכם להיות בטוחים שלא עלים שנפלו או פסולת אחרת יפריעו לסירת הגלי.

עקוב בזהירות אחר הוראות היצרן של המתנפחים

כדי להבטיח פעולה תקינה של המכונה המתנפחת וקרא את ההוראות להתקנה ושימוש נכונים. קפלו את הבד והתאימו את המתנפחים במקום, שמרו הוראות וחתיכות אחרות בחלקים כך שהמתנפחים שלכם יהיו מוכנים לשנה הבאה. אחד היתרונות של סירות הגומי הוא שניתן לאחסן אותן ללא צורך בתלות בנוכחות גזים כדי לשמור על גודלן וצורתם. הם מתוכננים לארוז בנפח קטן, כך שניתן לפרק אותם בקלות ולאחסן אותם ולהעבירם למים במידת הצורך. המבנה אטום, תוך שמירה על שלמות מבנית, וכאשר מערכת הלחץ המספקת את הלחץ הפנימי מוחלפת בדליפות אוויר, המבנה נשאר יציב. אם למכשיר המתנפח יש נזילות מקרוסקופיות, הגז מתפזר פנימה עד להשגת שיווי משקל עם הלחץ בתוך המכשיר המתנפח.

למרות שהם מאוחסנים בצורה קומפקטית

ישנם כמה חסרונות, כולל כמות החשמל הגדולה הדרושה בכדי לשמור על ניפוח תמידי. למרות שניתן להפעיל אותם במהלך היום, הנתונים אווררו והם נתונים לחסרי גשם ושלג. שלא כמו אוהלים, הם חייבים להיות יבשים לחלוטין במהלך האחסון ועובש יכול להוות בעיה, במיוחד אם מאוחסנים במרתף. שסתום שנסגר או נסגר בצורה לא נכונה עלול לגרום לדליפות גלויות ולנזק למבנה.