בבלוג זה נציג כמה מהאסטרטגיות הטובות ביותר לסריקת תמונות מיכלים וכלים לאייפון ואייפד שיעזרו לך לפתח אסטרטגיה יעילה לסריקת תמונות מיכל. Scanner Pro היא אפליקציית סורק מסמכים לאייפון או iPad המאפשרת לך לבצע סריקות באיכות גבוהה עם המצלמה במכשיר שלך. זה משולב עם מספר תכונות שהופכות את המכשיר לסורק נייד המאפשר ליצור סריקות דיגיטליות איכותיות רק על ידי צילום.

זה אומר שאתה יכול לסרוק אלבומים או עמודים שלמים והאפליקציה תזהה

תחתוך ותשמור את התמונות בכל עמוד כתמונות דיגיטליות בודדות. לאחר שייבאתם וסרקתם את התמונות, שמרו את הסריקות בחזרה לאפליקציית Photos, ייצאו או העלו אותם לשירות אחסון ענן לבחירתכם.

אם כל השאר נכשלים

צור העתק ושלח אותו או תמונות בעייתיות אחרות לסורק מקצועי. אם יש לך תוכנית סריקה או סורק, Pic – Scanner Gold ידריך אותך בעצות הסריקה החשובות ביותר וההפעלה לא קשה. עכשיו שאתה מכיר את היסודות של תוכניות סריקת תמונות ויכולותיהן, אתה צריך להיות ברור.

תמונות דיגיטציות שנסרקות ב- iPhone או ב- iPad באמצעות Scanner Pro יכולות להיות מאוחסנות ישירות בספריית התמונות שלך באפליקציית Photos

ניתן גם לשחזר, להבדיל, לחדד ולהציב צבעים ליצירת תמונות דיגיטליות הניתנות לשיתוף בקלות עם חברים ובני משפחה. Sysdig מציע מגוון רחב של פונקציות סריקת תמונות, החל מעיבוד תמונות פשוט וכלה בסריקה ברזולוציה גבוהה. הגדר את מדריך ההעלאה שלך עבור Sydig וסרוק את התמונות שלך בפורמטים שונים כגון PDF, JPEG, PNG או JPEG.

המשך בחיתוך על ידי שמירת עותק נפרד של התמונה שלך בקובץ התמונה הסרוק. כשאתה משתף את התמונות שלך באופן מקוון, סרוק אותן כמו כל תמונה אחרת כדי ליצור עותק ארכיון, ואז ייצא אותן ל- 200 dpi-jpg וייצא אותן כ- JPEG.

אם אינך רואה את כפתור פתיחת הסורק

יהיה עליך להגדיר את הסורק ולבדוק את התיעוד המצורף בכדי לראות כיצד יש לבצע את הסריקה. אם אתה דוחה את העותק הסרוק בשדה שמופיע, לחץ על כפתור הסריקה החדשה כדי לקבל סריקה חדשה! לאחר שבחרת והשתמשת בסורק, עיין בסעיף סריקת תמונה בתחתית המסך.

שינוי גודל התמונה הסרוקה למימדיה בפועל לפני הסריקה הסופית עוזר להבטיח איכות תמונה טובה. סריקה עם DPI גבוהה יותר עשויה להימשך זמן רב יותר ולתפוס יותר מקום בדיסק, אך היא תיראה מציאותית יותר מהמקור.

אמנם סורקי שטוחות איכותיים וזולים זמינים

אך ניתן להשתמש בסורקי תופים לסריקת הדפסים. למרות שיש סורקי שטוח גדולים זמינים למכירה, הם בדרך כלל יקרים למדי ומתפשרים על השימושיות. עם זאת, אם אתה מבצע סריקה רבה של תמונות גדולות, הן אופציה שימושית.

כפי שציינתי קודם

אפשר לקנות סורק תמונות זול או להשתמש במדפסת עם מיטת סורק כדי לסרוק במקום מסמכים חשובים או תמונות ישנות. שימוש בסורקי תמונות להעלאת תמונות למחשב שלך עשוי להיראות כפתרון מיושן לבעיית הדיגיטציה, אך אתה עלול להיות מופתע מכך שניתן להשתמש כעת באייפון שלך לסריקה במקום זאת! חפצים שקודם לכן היה קשה לסרוק באמצעות סורקים קונבנציונליים, קלים כעת לסריקה במכשיר יחיד.

בעזרת סורק שטוח תוכלו לסרוק כמה תמונות קטנות בו זמנית

לשמור כל תמונה בקובץ נפרד וליישר תמונות שנמצאות בשיפוע במיטה במהלך הסריקה. חלקם אף הלכו צעד קדימה והציגו סריקה מקוונת של תמונות, כך שניתן יהיה לסרוק תמונה ללא צורך בהקמת מאגר.

אם יש לך תמונות שאתה רוצה לסרוק מיד, אתה יכול לעשות זאת על ידי שליחת שאר האוסף שלך לשירות סריקה מקצועי. בדרך כלל זה עובד, אך לוקח לחברה לסרוק את התמונות ולשלוח אליך בדוא"ל.

אם הסורק שלך לא מופיע, יהיה עליך להתקין את מנהל ההתקן הסורק שתוכנן במיוחד עבור סורק זה. אם לכידת תמונות אינה רשומה כסורק, בדוק כי הקושחה ומנהל הסורק עודכנו.

לא כל הכלים נכנסים לעומק כמו סריקת תמונות לספרייה, אך וודא שסורק התמונות שלך חופר מספיק עמוק כדי להזהיר אותך מפני פגיעות.

אם אתה צריך לסרוק תמונה של הצהרה או קבלה, הנה כמה אפשרויות בתשלום. Pic – Scanner Gold מציע דרך מהירה וקלה לסרוק מספר תמונות בו זמנית, והיא בחינם.

סורק התמונות מזהה אוטומטית גבולות תמונה ומסובב את התמונה ליצירת סריקות איכותיות ולא מעוותות

סריקת מסמכים בדרך זו דורשת יד יציבה, שכן שיעורי סריקה לא אחידים יוצרים תמונות מעוותות. נורת בקרה על הסורק מציינת אם התנועה שלך מהירה מדי, ואם אתה סורק מזווית אחת בטעות, אתה יכול לתקן זאת בעת סריקת מסמכים בגדלים שונים.