בעולם המתמצא בטכנולוגיה של ימינו, יש הרבה אפליקציות ששולחות כרטיסי ביקור דיגיטליים למכשירים ניידים אחרים. בכמה מהאתרים הטובים ביותר יש כלים לעיצוב כרטיסי ביקור בחינם כדי להקל על עיצוב וקניית כרטיסי ביקור באופן מקוון. הוא מכוסה בציפוי UV מוגבה המכסה את כל החלק הקדמי והאחורי של הכרטיס, כמו גם את החלק האחורי ואת דפנות הכרטיס.
למידע מורחב אודות עיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי חינם כדאי לבקר באתר digitalbcard.co.il

אפליקציית כרטיסי ביקור דיגיטלית זו בחינם לאנדרואיד ו- iOS מאפשרת לך ליצור

לאחסן ולשלוח אנשי קשר ללקוחות פוטנציאליים. פתרון זה יכול לסרוק ולקרוא כרטיסי ביקור תוך מתן פריסה אינטואיטיבית וממשק גרור ושחרר עם מגוון אפשרויות כולל צבע, גודל, ערכת צבעים, גופן, גופן ועוד.

בעולם הדיגיטלי יותר ויותר של ימינו

שום דבר לא יכול להיות חשוב יותר מאשר כרטיסי הביקור שלך בפורמט דיגיטלי. כרטיסי ביקור דיגיטליים יכולים להיות דרך נהדרת להבטיח שאנשי הקשר שלך יהיו קלים ונוחים יותר ליצירת קשר. לעתים קרובות קל יותר ליצור כרטיסי ביקור דיגיטליים במחשב אייפון, אייפד או אנדרואיד מאשר במחשב שולחני, אך לרוב הם יקרים יותר מעמיתיהם הפיזיים.

כרטיסי ביקור דיגיטליים מושלמים לאיחוד כל החשבונות ופרטי הקשר לתצוגה יחידה

האחת היא לשלוח אותם בדוא"ל (המכונה כרטיס ביקור אלקטרוני), אך הם משמשים גם לשיתוף פרטי קשר עם שותפים ולקוחות. בעידן הדיגיטלי, חיוני שתשתמש בכרטיסים דיגיטליים, כמו כרטיסי ביקור רגילים, כדי לשתף את נתוני אנשי הקשר שלך בתצוגה נוחה, אך גם כדי לשתף אותם עם השותפים שלך, הלקוחות ואפילו העובדים שלך ושותפים עסקיים אחרים. בין אם אתה זקוק לכרטיסים דיגיטליים ובין אם ברצונך לארגן את כרטיסי הנייר שלך כדי לסרוק מספר כרטיסים, יש סורק כרטיסי ביקור שיעשה את העבודה בשבילך. אם אתה מחפש דרך מהירה וקלה לצייד את עסק שלם עם כרטיסים וירטואליים, HiHello Business הוא הפיתרון המושלם עבור צוותים וארגונים שרוצים לעשות את המעבר מנייר לדיגיטלי.

Maker כרטיסי ביקור מאפשר לך ליצור כמעט כל עיצוב כרטיסי ביקור

בין אם זה תבנית מודפסת או עיצוב כרטיסי ביקור. עם מותגים כמו IBM ו- Intuit, ל- Visme כרטיסי ביקור מדהימים הניתנים להתאמה אישית, בהם תוכלו להשתמש בחינם ולהכין בעצמכם. כרטיסי ביקור, כך שאנו משתמשים ב- Vismse Business בחינם, קל לשימוש וקל לשימוש. יצרנית כרטיסים ליצירה te כרטיסי הביקור שלך.

כרטיסי ביקור דיגיטליים מאפשרים לך לערוך את הכרטיסים שלך בכל עת

כך שהם תמיד מעודכנים עם פרטי הקשר האחרונים. אתה יכול להשתמש בכל עיצוב כרטיס ביקור, כגון כתובת עסק, כתובת דוא"ל או מספר טלפון. אם יש לך גישה למחשב או לטלפון, אתה יכול להחזיק את כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלך בכיס בהקדם האפשרי ולהשתמש בהם במהירות האפשרית. אך אם יש לך גישה לטלפון או למחשב או ללא גישה כלל למחשב או לטלפון שלך, יהיו לך כרטיסי הביקור הדיגיטליים באופן מיידי.

כרטיסי הביקור של Gomixapp הם נטולי חיידקים לחלוטין

ולכן אין צורך במגע פיזי כדי לשלוח או לקבל אותם. לאחר מכן תוכל להדפיס את כרטיסי הקשר שלך באופן דיגיטלי ולהדפיס אותם כמו כרטיס ביקור רגיל. אם נדרשים אנשי קשר פיזיים, אתה יכול פשוט להכניס אותם לכיס או לכיס של המעיל שלך.

תוכלו להטמיע את כרטיס הביקור הדיגיטלי בכרטיס נייר על ידי הצבת קוד QR קטן או תמונה בפינה. כאשר אתה יוצר את הרקע הווירטואלי, הוא יקושר לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך ויציג לך את קודי ה- QR.

הזן את פרטי הקשר שלך בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך והוסף כל דבר אחר שתרצה. הוסף קישורים לרשתות החברתיות הראשיות וקישורים לדף הפרופיל שלך ופרטי יצירת הקשר שלך.

שירותי עיצוב והדפסה יכולים להיות יקרים מאוד

אך אדובי ספארק מאפשרת ליצור כרטיסי ביקור בחינם. באמצעות Jukebox תוכלו לבחור ממגוון תבניות וליצור עיצוב כרטיס ביקור בחינם מאפס. באמצעות תוכנת הכרטיסים תוכלו להימנע גם מהזמנת מכונת דפוס לכרטיסי המונים או מהעסקת מעצב גרפי. ניתן להשתמש בתבניות מותג כדי ליצור ולהדפיס כרטיסי ביקור דיגיטליים.

כדי להשיג זאת, הגיע הזמן להפוך את כרטיסי הביקור המסורתיים שלכם לכרטיסי ביקור דיגיטליים. בדרך זו, אינך צריך להסתמך על צוות שיעצב מחדש את כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלך מאפס ב- Inigo.

כרטיסי הביקור הדיגיטליים מצוידים בקוד QR מעצב שניתן להדפיס על כרטיס הביקור שלך

אם אתה משתמש HiHello, אתה יכול לשלוח אותם למשתמשים ללא קוד QR או קישור. כל מי שמתקשר יכול לצפות בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלו ולסרוק את קודי ה- QR בנייד שלו. כשמישהו סורק את הקוד, כרטיס הביקור הדיגיטלי מופיע בתיבת הדואר הנכנס שלו ומשם הוא יכול לאחסן את הכרטיס בקורא כרטיסי מסך.