איגוד מנעולנים הסמכה יותר מ -4,000 מנעולנים בפריסה ארצית, ועוד 2,900 נמצאים בשלבים הראשונים של ההסמכה. אנו מספקים בחינות רישיון עבור מחלקת הרגולציה המקצועית של אשדוד ומועצת הרישוי של מנעולנים באשדוד ועובדות עם ערים וסוכנויות מדינה אחרות כדי לקבוע את הכישורים לשכירת שירותי מפתח ורישיונות. אם אתה זקוק לבירור נוסף על המידע הנ"ל או אם יש לך שאלות ספציפיות, אנא פנה למחלקת המדינה או צור איתנו קשר בטלפון.

בית הספר למנעולנות באשדוד מציע תוכנית הכשרה בת 80 שעות להכנת התלמידים לקריירה בענפי השירותים המרכזיים והביטחוניים

Aloa פועלת להבטיח את האיכות הטובה ביותר האפשרית של החינוך על ידי הצעתה ליותר מ- 200 תוכניות הכשרה ומתן חסות ליום שלם בכנס מנעולנים מוסמכים באשדוד ובמרכז ההדרכה של Aloa כדי להבטיח את איכות החינוך הטובה ביותר. קרן המלגות של Aloa מכוונת למנעולנים בכניסה המבקשים מימון להכשרה.

מחירים תחרותיים ומגוון רחב של נושאים בכיתה הופכים את האפשרות הזו לאידיאלית עבור תלמידים מדרום מערב שרוצים הכשרה מקיפה במנעולנות ובביטחון

הנושאים הנלמדים בקורסים אלה כוללים אתיקה עסקית של מנעולנים באשדוד, היסטוריית המקצוע, מונחים וסוגי מנעולים, זיהוי ריק למפתחות, הרכבת מנעולים, מנעולים נבחרים, פתיחת רכב ועוד נושאים רלוונטיים אחרים שהתלמידים זקוקים להם לפני פתיחת עסק משלהם או עבודה. עבור חברה. אנשים המעוניינים לעבוד במגזר הביתי, העסקי או הביטחוני יכולים להשתתף בקורסי מנעולנות מקצועיים באשדוד לאחר סיום תכנית ההכשרה של המנעולן.

מנעולנים מוסמכים נדרשים לטיפול במנעולי מגורים ועסקים

ייצור מפתחות, ניהול אביזרי פאניקה ומערכות אבטחה ופתיחת מנעולים חשמליים. תוכנית בית הספר למנעולן באשדוד מעניקה לתלמידים את הכישורים והידע, הכלים והציוד הדרושים בכדי להפוך למנעולן מצליח בכל סביבה. התלמידים משלימים את הכיתה או את תוכנית נעילת בית הספר כדי ללמוד כיצד להתקין, להתאים אישית, לתקן ולפתוח מנעולים.

השלמת תוכנית מנעולן רשמית יכולה לעזור לך לפתח מיומנויות מנעולן שמעסיקים מעריכים

לתלמידי מנעולן באשדוד יש את הסיכוי לפתח מיומנויות מקצועיות במקצוע המציע משימות מרגשות ופוטנציאל לעבודה עצמית. עם תוכניות שניתן להשלים בזמן קצר מאוד, תוכלו לעבוד כמנעולן במגוון תחומים.

על מנת להיות מנעולן באשדוד

עליך להשלים לפחות הכשרה כניסה וארוכת טווח במקום העבודה. יש מדינות שדורשות רישיונות נוספים, לכן חשוב לקחת בחשבון את הדרישות באזור שלך. ככל שתלמד על העבודה, תוכל להרוויח יותר כסף על ידי השלמת תהליך הסמכת שירות המנעולן. כנקודת התחלה, תוכלו למצוא את ההכשרה הדרושה באתר ממשלות המדינה. אם אין בית ספר מקומי למנעולנים בעירך, ייתכן שיהיה עליך להירשם לתכנית הכשרה מקוונת למנעולנים הזמינה באופן מקוון. קורסי מנעולנות רבים מוצעים ברשת, בין אם זה ללימודים מרחוק או כמנעולנים.

תוכניות מנעולן מקוונות הן אופציית ההדרכה הנפוצה ביותר ויכולות לעלות בין $ 400 ל -1,000 $ וכוללות ערכות כלי אימייל וחומרי לימוד

רוב בתי הספר למנעולנות ישלחו לך ערכת הדרכה מרכזית לשירות, בה תוכל להשתמש כקורס וידאו ללימוד המלאכה. קורסים כגון אימון מסגר מובטח 2 כוללים מדריך הדרכה, תמונות צעד אחר צעד, DVD הוראות, ערכת כלים ומשכפל מפתחות (910).

מכון הקריירה של אשדוד [3] מציע קורס דומה במחיר של 689 דולר [3]

הכולל ספרי לימוד, מבחנים מקוונים ודיפלומה לאחר סיום הלימודים. המכללה הקהילתית והטכנית מציעה תעודות תעודות ומנעולנות. לסטודנטים שמסיימים תכניות אישיות יש אפשרות להוציא לפועל את הלמידה שלהם בעזרת הכלים בהם משתמשים מנעולנים.

בשנת 2012 הועסקו באשדוד ובדרום מעל 400 איש כמנעולנים

מה שמעניק לסטודנטים מיומנויות במנעולים ובמערכות אבטחה אחרות וישנן מספר דרכים ללמוד את המלאכה. תוכלו ללמוד עוד כיצד להפוך למנעולן על ידי שיחה עם מנעולן מנוסה בקרבתכם. חניכה כמנעולן היא השקעה טובה, במיוחד שכן המקצוע מבוקש.

למד על סוג ההכשרה והרישוי הנדרשים

כדי להיות מנעולן באשדוד, סוגי המנעולנים השונים שאתה יכול להיות בהם, בתי הספר והקורסים הטובים ביותר להיות מנעולנים באשדוד, הכלים שאתה צריך כדי להפוך מנעולן ועוד הרבה יותר. בבית הספר למנעולן חומרי לימוד מפורטים, מדריכים, קורסים מקוונים ומשאבים אחרים. אין דרך מבוססת להיות נפח, אבל דיברתי עם מגוון אנשים כדי לראות כיצד הם עקבו אחר השכלתם והכשרתם.

אבטחה

היא עסק משתלם ומנעולנים מציעים מיומנויות מעשיות להגנה על בתים ועסקים. הכשרה נכונה ומיומנויות מעשיות בקורות החיים שלך יכולות להשפיע מיד על פוטנציאל ההשתכרות שלך. קורסי המנעולנות שלנו מספקים לך כלים אמיתיים ושיעורים מקוונים שיעזרו לך לענות למקרי חירום, להתמודד עם מערכות הייטק ולשלוט במיומנויות מפתח הנדרשות לקריירה במנעולנות.

כדי להיות מנעולן באשדוד, אתה צריך קודם להתאמן כמנעולן. במאי 2018 דיווח משרד העבודה האמריקני כי השכר החציוני עבור שירותי מפתח ותיקונים מאובטחים היה 41,450 דולר, לעומת 19.93 דולר לשעה. Glen Key Lock & Safe Company 7 בסולט לייק סיטי, UT, מעסיקה חניך למשך שנה עד שנתיים בשיעור כניסה של 10 $ לשעה.

רכישת הרישיון שלך נחוצה על מנת להבטיח את שלומם של לקוחותיך ולשמור על הסטנדרטים המקצועיים שלך בענף

אם יש לך ניסיון בעבודה במדינות שונות ואתה מתבקש לעבוד במשרה מלאה בחברה כמנעולן מורשה לפחות שנה, אתה יכול לקבל את הרישיון שלך.

תוכנית מנעולנים מקוונת זו מספקת הכשרה של לפחות 60 שעות להכנת התלמידים לעבודה כמנעולנים עצמאיים לעבודות ברמת כניסה בחנויות מפתח וחנויות לחומרי בניין

המועמדים ייבדקו על כישוריהם בתחומים שונים כגון בטיחות רכב, כספות, שירותי מנעולן כלליים וכספות.
בכדי לקרוא מידע בתחום של קורסים שונים למנעולנים באפשרותך להעיף מבט ב- eyalock.co.il

בתור העמותה המקצועית הגדולה ביותר באשדוד למנעולנים אנו מפעילים מגוון קורסים להכשרת מנעולנים החל מהקורס למתחילים שלנו

 

מושלם עבור מנעולנים חדשים ועד השתלמויות למנעולנים קיימים שרוצים ללמוד מיומנויות חדשות. על פי הפורטל החינוכי, תוכניות מנעולנות מקוונות כוללות מנעולנות למגורים, רכב, מסחר ומוסדות, מנעולים מכניים, מערכות נעילה, תחזוקה, שכפול מפתחות והתרשמות. העמותה מארגנת מדי שנה גם כנס חינוכי ללוקרים חדשים ולמי שרוצה לרכוש מיומנויות נוספות.