הקדמה: מהו ניהול שכר ולמה זה חשוב?

חשבות שכר היא תהליך ניהול חשבות השכר עבור ארגון. הוא כולל חישוב שכר, ניכוי מס במקור והגשת טפסי מס.

ארגונים רבים פונים כיום למיקור חוץ של שירותי שכר מכיוון שמדובר בתהליך יקר וגוזל זמן. מיקור חוץ של שירותי שכר יכול לעזור לארגונים לחסוך כסף ולהפחית את הסיכון לטעויות אנוש.

ניהול שכר הוא תהליך של ניהול השכר עבור החברה שלך. זה חשוב מכיוון שהוא מסייע בחישוב וחלוקת שכר לעובדים במועד, מה שעוזר בשמירה על הרישומים הפיננסיים של החברה.

ישנן תוכנות רבות זמינות כיום שיכולות לעזור לך בניהול השכר שלך. הדרך הטובה ביותר לנהל את השכר שלך היא באמצעות תוכנת שכר מקוונת כגון WaspPayroll. תוכנה זו מספקת לך את כל התכונות הנדרשות לניהול השכר שלך וגם מגיעה במחיר סביר.

מבוא: מהי תוכנת שכר?

חשבות שכר היא תהליך של חישוב שכר וניכויים משכר העובד. חשבות שכר היא מסובכת וגוזלת זמן, ולכן חשוב שתהיה בהישג יד תוכנת שכר. תוכנת שכר תהפוך עבורכם את התהליך לאוטומטי, כך שתוכלו להתמקד במשימות אחרות ולוודא שהחישובים נעשים נכון.

ישנם סוגים רבים של תוכנות שכר, לכל אחת יתרונות וחסרונות משלה. חלקם מגיעים בתשלום חודשי בעוד שאחרים הם בחינם לשימוש. מאמר זה יציג בפניכם את סוגי תוכנות השכר השונות הזמינות וכיצד הן פועלות.

הנהלת חשבונות היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בהצלחתה של כל חברה. זה עוזר בקבלת החלטות כאשר יש צורך להשקיע או להוציא כסף בתחומים מסוימים של העסק, כמו שיווק או מחקר ופיתוח (R&D). הנהלת חשבונות גם עוזרת לעסקים לקבל החלטות לגבי העסקת עובדים נוספים או מיקור חוץ של כמה משרות כדי לחסוך בעלויות. עם זה נאמר,

קורס חשבות שכר הינו קורס בו תלמדו על תוכנת חשבות שכר. תלמד מהי תוכנת שכר, איך היא פועלת וכיצד להשתמש בה.
למידע מורחב בתחום של קורס חשבות שכר באפשרותך לבקר ב- ipc.co.il

אל לנו לחשוב על כותבי הבינה המלאכותית האלה כתחליף לקופירייטרים אנושיים. הם פשוט מספקים סיוע לכותבי התוכן על ידי היפטרות מחסימת הכותבים ויצירת רעיונות תוכן בקנה מידה.

עוזרי כתיבה בינה מלאכותית הופכים פופולריים יותר ויותר במקום העבודה. חברות מסוימות משתמשות בהן כאשר הן צריכות לייצר תוכן לנושא או נישה ספציפיים. בעוד שסוכנויות דיגיטליות משתמשות בהן כדי לייצר כל מיני תוכן עבור הלקוחות שלהן.

איך נכנסים לתחום?

 

הכל מתחיל בלימוד מקצועי – מכללה מומלצת ללימודים מקצועיים שמציעה קורס חשבות שכר באיכות מדהימה ומחיר מעולה היא מכללת IPC – במכללה תמצאו מגוון רחב של קורסים בתחומים הבאים – הנהלת חשבונות, חשבות שכרשיווק דיגיטלי, נדל"ן, משכנתאות, שוק ההון ועוד…

היתרונות של המכללה – לימודים און ליין במתכונת היברדית – כל הקורסים מוקלטים, לומדים בזמן ובקצב שמתאים לתלמיד, מערכת למידה דיגיטלית מתקדמת עם מבחנים בסיום כל שיעור, ניתן לשלב עבודה ולימודים.

מקצועות מבוקשים – כלל המקצועות שהמכללה מכשירה הינם מקצועות מבוקשים בשוק העבודה עם פוטנציאל שכר של 9-15 אלף ש"ח בחודש ואפשרות לעבוד גם כעצמאי. תמיכה וליווי אישי  – במכללה קיימת מחלקת תמיכה אשר מלווה את התלמידים מהיום הראשון ללימודים החל מתמיכה טכנית ועד לעזרה מקצועית מהמרצים המקצועיים של הקורס אשר זמינים לענות על שאלות ולעזור לתלמידים בטלפון, ווצאפ, מייל.

השמה לעבודה – במכללה קיימת מחלקת השמה לעבודה אשר נמצאת בקשר עם עשרות מעסיקים רלוונטים ועוזרות לתלמידים בסיום הלימודים למצוא עבודה בתחום ומעניקה לכל הבוגרים של המכללה סדנאת קריירה וליווי אישי עד מציאת עבודה.

 

מכללת IPC בערוץ 13
https://13tv.co.il/item/special/recommended/studies/r4drb-902788149/

כיצד להתחיל עם פתרון שירות עצמי למעקב אחר זמן ונוכחות עובדים?

מעקב אחר שעות ונוכחות עובדים הוא חלק חשוב בשכר. זה עוזר בניהול כוח העבודה של החברה. זה גם מבטיח שהעובדים מקבלים תשלום עבור השעות שעבדו. תהליך לכידת נתוני העובדים ורישומם במסד נתונים נקרא ניהול זמן ונוכחות.

ישנן דרכים רבות לעשות זאת, אך אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת היא באמצעות פתרון בשירות עצמי. פתרונות אלו הם בדרך כלל מבוססי אינטרנט או אפליקציות מובייל, מה שמקל על השימוש בהם הן עבור המעסיקים והן עבור העובדים. הם גם חסכוניים מאוד מכיוון שהם מונעים את הצורך ברישיונות תוכנה יקרים או בעלי מקצוע יקרים המנהלים את מסדי הנתונים הללו בשם החברה שלך.

מאמר זה ידון בכמה מהיתרונות של שימוש בפתרון שירות עצמי למעקב אחר שעות ונוכחות עובדים, כמו גם בכמה מהחסרונות שלהם כדי שתוכל לקבל החלטה מושכלת אם זה מתאים או לא לצורכי החברה שלך.

תוכנת השכר הטובה ביותר עבורך תהיה תלויה בסוג העסק שלך, מספר העובדים והתקציב שלך.

פתרונות תוכנה כשירות (SaaS) הם הפופולריים ביותר מכיוון שהם מציעים עלות נמוכה וקלים להגדרה.

פתרונות מתארחים בעצמם דורשים יותר השקעה ראשונית בחומרה ובתוכנה, אבל הם נותנים לך יותר שליטה על אופן ניהול הנתונים.

פתרונות מבוססי ענן הם אפשרות טובה לעסקים קטנים שרוצים לנסות פתרון שכר לפני שהם מתחייבים אליו לטווח ארוך.