קורס UIUX

מה זה UX?

חווית משתמש או UX הוא תהליך שמתחיל מהרגע שלמישהו יש רעיון למוצר, שירות או כל סוג של פעילות. הוא כולל את כל הצעדים שננקטים כדי להפוך את המוצר, השירות או הפעילות למושכים ושימושיים עבור המשתמשים שלו.

UX עוסק לא רק באיך שמשהו נראה אלא גם באיך שהוא מרגיש. מדובר בהבנת הצרכים של אנשים ולאחר מכן עיצוב מוצרים, שירותים ופעילויות העונים על הצרכים הללו.

חווית משתמש הוא המונח המשמש לתיאור רגשות ועמדות של אדם לגבי שימוש במוצר, מערכת או שירות מסוימים.

עיצוב ממשק משתמש הוא תהליך של עיצוב מערכות מחשב אינטראקטיביות. זה כולל עיצוב ממשקי משתמש גרפיים (GUI), טכניקות אינטראקציה וסגנונות הצגה שעושים בהם שימוש.

מעצבי ממשק משתמש נקראים גם מעצבי אינטראקציה בין אדם למחשב או פשוט מעצבי HCI.

מהו עיצוב חווית משתמש?

עיצוב חווית משתמש הוא תהליך של שיפור שביעות רצון המשתמש על ידי שיפור השימושיות, הנגישות וההנאה הניתנים באינטראקציה בין המשתמש למוצר.

המטרה של עיצוב UIUX היא ליצור ממשק פונקציונלי ומהנה שעוזר למשתמשים להשיג את מטרותיהם במינימום מאמץ. מעצב ה-UX צריך להיות מסוגל להזדהות עם המשתמשים ולהבין את הצרכים שלהם. חשוב למעצבים להבין את קהל היעד, את ההרגלים, הצרכים, הרצונות והמגבלות שלהם.

המאמר יעסוק במה שנדרש כדי להפוך למעצב UX וכן כיצד תוכל להשתמש ביצירתיות שלך לעיצוב מוצרים טובים יותר.

עיצוב חווית משתמש הוא תחום מתפתח שצובר יותר ויותר חשיבות בשנים האחרונות. זהו תחום רב תחומי הדורש כישורי עיצוב ופסיכולוגיה כאחד.

המטרה של עיצוב חווית משתמש היא להפוך את המוצרים לשימושים, מובנים ומהנים ללקוח. זה לא מתמקד רק במוצר הסופי אלא גם בחוויה כולה – מהמגע הראשון ועד לשימוש ארוך טווח.

לרשות מעצבי חווית משתמש יש מגוון רחב של כלים, כולל wireframes, אבות טיפוס, מוקאפים ועוד רבים אחרים. הם משתמשים בכלים האלה כדי לבדוק את הרעיונות שלהם לפני שהם מיושמים בתוכנה או בחומרה.

Wireframing וכלים ליצירת אב טיפוס

הקורס נועד להוות מבוא לעולם של עיצוב ממשק משתמש ומחקר UX. הקורס יתחיל בכלים של wireframing ואבות טיפוס, המשמשים מעצבים ליצירת פריסה של אתר אינטרנט או אפליקציה ולבחון את הרעיונות שלהם.

UIUX היא מילת הבאזז החדשה בתעשייה. זה קיצור של ממשק משתמש וחווית משתמש. המונח משמש לתיאור עיצוב ופיתוח של מוצר, אתר או אפליקציה המתחשבים הן בממשק והן בחוויית המשתמש.

קורסי UIUX מלמדים אותך להשתמש בכלי wireframing ואבות טיפוס כדי ליצור אבות טיפוס אינטראקטיביים, שיכולים לשמש מעצבים, מפתחים, משווקים, בעלי עניין עסקיים ובעלי עניין אחרים בחברה.

הקורס ילמד אותך כיצד להשתמש בכלי אבות טיפוס כמו Axure RP Pro או Adobe XD למטרות wireframing, כך שתוכל ליצור אבות טיפוס אינטראקטיביים של רעיונות העיצוב שלך לפני שתפתח אותם למוצר או יישום בפועל.
למידע נוסף על קורס UIUX מומלץ לבקר באתר successcollege.co.il

עיצוב תרשימי זרימה לאינטראקציה יעילה של משתמשים

בקורס זה תלמדו כיצד לעצב תרשימי זרימה לאינטראקציה יעילה של משתמשים. תלמדו את החשיבות של תרשימי זרימה בתהליך העיצוב וכיצד ניתן להשתמש בהם ליצירת ממשק אינטואיטיבי וידידותי יותר למשתמש.

תלמד גם על הסוגים השונים של תרשימי זרימה המשמשים בעיצוב UX, כגון תרשימי מטרה, קבלת החלטות ומתן מידע.

תרשימי זרימה הם דרך מצוינת לתעד את תהליך האינטראקציה של המשתמש. ניתן להשתמש בהם כדי לתאר את השלבים של משימה, לארגן מידע ולתכנן תהליכים בפירוט.

תרשים זרימה הוא תרשים קל לקריאה המייצג חזותית תהליך או הליך. זה יכול לשמש לפירוק תהליכים מורכבים לשלבים קטנים יותר וניתנים לניהול וגם משמש כעזר לקבלת החלטות.

תוכן עניינים

באותו נושא

כיצד לבחור את המזון המומלץ ביותר לכלבים?

בחירת המזון המתאים לכלב שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה, בהתחשב בשפע האפשרויות הקיימות בשוק. הפוסט בבלוג שלנו מספק מדריך מקיף כיצד לבחור את המזון…

איך מוכרים רכב לפירוק

מדריך זה נועד לספק גישה מקיפה לאיך מוכרים רכב לפירוק? מכירת רכב עבור חלקים עשויה להיראות מרתיעה, אבל עם הידע הנכון, אתה יכול למקסם את…

המהות של עיצוב פנים קלאסי

צלול לתוך עולם עיצוב הפנים הקלאסי, שבו אלגנטיות פוגשת פונקציונליות. פוסט זה בבלוג בוחן את המאפיינים המכריעים של עיצוב קלאסי, מרכיבי המפתח שלו, פלטות הצבעים…

חור בשן

חורים בשיניים, למרות שהם נפוצים, עלולים להוביל לבעיות בריאות פה חמורות אם לא מטופלים. פוסט זה בבלוג בוחן את הסיבות, המניעה ואפשרויות הטיפול לחורים. אנו…
דילוג לתוכן