פוסט זה יבהיר את הקשר בין מדיה חברתית לקידום אתרים ויראה לכם כיצד לגרום לקידום אתרים חברתי לעבוד עבור אתר הוורדפרס שלכם. במדריך זה אראה לכם מה עליכם לעשות בכדי להשיג את היתרונות של הנוכחות החברתית שלכם בדירוג החיפוש. להלן תלמד כיצד לשפר את SEO שלך ברשתות החברתיות, אך יתכן וזה לא יהיה קל כמו שאתה חושב. ראשית, עבור לכרטיסייה חשבון חברתי של SEO ומלא את חשבון המדיה החברתית שלך.

נוכחות פעילה ומעורבת ברשתות החברתיות יכולה להגדיל את גודל חשבון הדואר האלקטרוני שלך

AT כדי לסייע במיטוב מנועי החיפוש. שיווק במדיה חברתית יכול לסייע בהגברת ה- SEO שלך על ידי מעורבות העוקבים שלך, בניית המותג שלך והשפעה על המותג שלך, מה שמגדיל את מספר האנשים שלוחצים על תוכן המותג בתוצאות החיפוש של גוגל. קמפיין יעיל ברשתות חברתיות יעזור לכם לשפר את דירוג האתר שלכם, וקידום אתרים טוב בהכרח יגביר את ההשפעה החברתית שלכם.

SEO יבטיח כי מנועי החיפוש יוכלו לקרוא את התוכן שלך

והמדיה החברתית תעזור לך להביא אותו לאנשים רבים יותר מהר. מדיה חברתית יכולה גם לעזור ל- SEO שלך על ידי יצירת תשומת לב רבה יותר לאתרים ואתרי האינטרנט שלך. מנקודת מבט של SEO האתר שלך מרוויח מקישור חזרה לאתר שלך מאתר מדיה חברתית. חיבור זה לא רק מניע תנועה, אלא גם עוזר לקידום אתרים מכיוון שהוא מייצר חשיפה רבה יותר לאתר ולאתר. השתמש בכל אתרי המדיה החברתית כדי לייצר יותר תעבורת רשת ולשפר את SEO.

אם אנשים רבים משתפים את התוכן שלך ברשתות החברתיות

ככל הנראה יותר אנשים יקשרו אליו, וקישורים אלה הם גורם דירוג חשוב מאוד של SEO. קידום אתרים ברשתות חברתיות נכנס לשחק גם כאשר מישהו מחפש את המותג שלכם ופרופיל המדיה החברתית שלכם יכול להופיע בדף התוצאות של מנועי החיפוש. גוגל מודדת אותות חברתיים לדירוגי SEO כדי לשפר את הנראות של מותג או נכס אינטרנט בחיפוש.

בדרך זו תוכלו לעזור לחברות מדיה חברתית אחרות כמו גוגל, פייסבוק, טוויטר, לינקדאין, פינטרסט, אינסטגרם ואחרות.

אם אתה זקוק לעזרה בפיתוח אסטרטגיית שיווק טובה של מדיה חברתית המתאימה הן למדיה החברתית והן לקידום אתרים

בקש עזרה כאן. מה הערך של מדיה חברתית לקידום אתרים ומה אתם מחפשים מבחינת האופן בו תוכלו להשתמש בה לשיפור דירוג ה- SEO שלכם (חיפוש בגוגל)? אין זה סביר שתוצאות החיפוש שלך יושפעו ישירות מהמדיה החברתית. האם אתה מקדיש זמן ומשאבים לקידום התוכן שלך בתקווה להגביר את דירוג מנועי החיפוש?

אם המטרה שלך

היא לגרום לאתר שלך להתגלות על ידי ההמונים, אז טכניקות אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) יכולות להיות מכריעות. קידום אתרים יכול לשפר את מיקומי מנוע החיפוש שלך, ומשמעות הדבר היא יותר תנועה והכנסות אם האנשים המשתמשים בתיבת החיפוש של גוגל ממוקדים מאוד. כעת, לאחר שראינו את החשיבות של מדיה חברתית ל- SEO, נבחן כמה צעדים שניתן לנקוט בהם כדי לבצע אופטימיזציה של שיווק המדיה החברתית שלך כדי להגביר את הנראות.

למרות שגוגל לא מתחשבת בהתנהגות מדיה חברתית בקידום אתרים

אתה יכול להגדיל את המעורבות בדפים שלך על ידי גורם לאנשים רבים יותר לתקשר עם התוכן שלך. מדיה חברתית אינה תורמת ישירות לדירוג ה- SEO שלך, אך קישורים המשותפים בפלטפורמות חברתיות מגבירים את נראות המותג שלך.

שימוש בקישורים נכנסים בפלטפורמות מדיה חברתית אמינות יכול לשפר את מיקומי העמודים באתר שלך במנועי חיפוש

השתמש בקישור האחורי בפלטפורמות אמינות למדיה חברתית: קישורים נכנסים, שנעשים עם קישורים אחוריים לפלטפורמות אמינות שונות של מדיה חברתית, יכולים לשפר את דירוג העמודים באתר שלך באתרים במנוע החיפוש.

בחר את מילות המפתח שלך בצורה מושכלת

אם אתה חדש באופטימיזציה למנועי חיפוש ובקידום אתרים SEO, בדוק את Mastering SEO ברשתות חברתיות. בצע בדיקת SEO על התוכן שלך: גם אם אתה מצליח להשתמש במדיה החברתית לצורך קידום אתרים, אתה לא צריך להתעלם מחשיבות התוכן ומהאופן שבו הוא עובד יחד. עכשיו שאתה יודע מה אתה יודע עכשיו, קרא את הטיפים שלנו בנושא קידום אתרים לדור לידים ותקווה שתוכל ליישם את 4 הטיפים האלה בנושא קידום אתרים ברשתות החברתיות שיעזרו לך לשפר את הדירוג שלך במנועי החיפוש.

כידוע לכולנו, מרכיב מרכזי במיצוב SEO מוצלח הוא לכלול שילוב טוב של תוכן מדיה חברתית ותוכן האתר שלך. זה חל לא רק על האתרים שבהם אתה משתמש, אלא גם על תוכן האתר שלך כגון פוסטים בבלוג, סרטונים, תמונות וסרטונים.

בעוד שהמדיה החברתית אינה מגדילה ישירות את דירוג מנועי החיפוש

הבודק ברשתות החברתיות מציין כי משווקים המשתמשים בה במשך שנה ומעלה עדיין רואים דירוגים משופרים במנועי החיפוש. זה לא אומר שבסופו של דבר קידום אתרים חברתי יחליף את קידום אתרים רגיל, אך איננו יכולים להתעלם מהעובדה שהאותות החברתיים הללו הופכים אט אט לחלק בלתי נפרד מאלגוריתמים של מנועי חיפוש. יתרה מכך, לקידום אתרים ברשתות החברתיות יש השפעה רבה הרבה יותר על נתוני השיווק שאנו אוספים לאורך השנים מאשר לכל אסטרטגיה שיווקית אחרת.