מי שעוקב אחר הבנקאות והשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בעשור האחרון אולי שמע על הביטקוין, שיא ההחזקה בטכנולוגיה מאחורי המטבע הדיגיטלי הפופולרי בעולם. קנייה ובעלות של ביטקוין היא רק דוגמה אחת מני רבות כיצד להשקיע בביטקוין ולהרוויח ממנו כסף.

מטבעות קריפטוגרפיים (מטבעות קריפטוגרפיים)

הוא מטבע דיגיטלי שניתן להשתמש בו לרכישת סחורות ושירותים ומשתמש במרשם מקוון עם הצפנה חזקה לאבטחת עסקאות מקוונות. רובינודה הוא מתווך ההשקעות היחיד שמאפשר לך להחליף ביטקוינים ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים בקרנות הנסחרות. החברה מציעה פלטפורמות מסחר בודדות עבור ביטקוין, את'ריום וליטקוין ומציעה פלטפורמת מסחר המשתמשת במטבעות קריפטוגרפיים כבטוחה למסחר בסחורות, במניות ובקריפטופוטורים. EMX היא דוגמה לאופן שבו היא משתמשת בבלוקצ'יין למסחר ומציעה אלטרנטיבה למוסדות פיננסיים מסורתיים כמו בנקים, סוכנויות תיווך וחברות ביטוח.

רובינודה הוא אחד מתווכי ההשקעות הראשונים שהציעו ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים בחינם. נכון לעכשיו, למתווכים המסורתיים יש מעט אפשרויות לקנות ולמכור ביטקוין. רובינודה קריפטו זמין ברוב מדינות ארה"ב אך לא בכלן, וזמין בכל.

כשמדובר במגוון צמדי מטבעות

שתי הבורסות הטובות ביותר הן Coinbase ו- Binance, שניים מהבורסות הפופולריות ביותר של קריפטוגרפים בארה"ב. Coinbase מקל על קנייה ומכירה של כל זוגות המטבעות הקריפטוגרפיים והוא קל לשימוש, מה שעזר להפוך אותה לפלטפורמת מסחר פופולרית עבור מטבעות ביטקוין, את'ריום, ליטקוין ועוד. אם ברצונך לסחור ולהשקיע במטבעות קריפטו טובים וישנים, חילופי הקריפטים של B Finance הם הטובים ביותר, מכיוון שיש לו את היקף המסחר הגבוה ביותר במטבעות ישנים.

כתוצאה מכך, השקעה בביטקוין ב- Coinbase מאפשרת למשקיעים להיות הבעלים של הנכס ולהתייחס אליו כאל מטבע. ההבדל היחיד בהשקעה עם BTC הוא שאתה יכול לקנות אותו בכסף ששילמת לפני שניתן יהיה לסחור בו.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם פלטפורמות המסייעות לך לקנות ולמכור מטבעות דיגיטליים כגון Bitcoins ו- Ethereum

הם כמו פלטפורמות מסחר בבורסה, בדרך כלל אתה יוצר חשבון בבורסה ומעביר כסף אמיתי כדי לקנות או למכור אותו. אתה יכול לקנות, להחזיק, להחליף או לקנות מטבעות קריפטוגרפיים. דרך נוספת לשער עם קריפטו היא באמצעות מתווכים מוסדרים, המציעים מגוון רחב של אפשרויות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים ונגזרותיהם. אם ברצונך לקנות או למכור ביטקוין בהודו, עליך לעשות זאת באמצעות אחת מהבורסות הבאות: Coinbase, Bitfinex, Bittrex, Kraken, Mt. גוקס ו Coinbase.

אם אתה רציני בהשקעות או סתם רוצה ליהנות ולשמור קצת ביטקוין להחזקות ארוכות טווח

אפליקציות כמו Coinbase הופכות את העבודה לקלה. נדרשות מספר דקות בלבד לפתיחת חשבון רובינודה ותוכל להתחיל לסחור במניות ובביטקוין באופן מיידי. זה הופך את המסחר בקריפטו לקל ומאובטח, אם כי תזדקק לארנק קריפטו שתקבל מהחברה. אתה יכול לקנות ולמכור בצורה חלקה ובטוחה בפלטפורמה של Coinmama ולהשקיע בביטקוין.

על ידי הקמת מנגנוני אחסון לא מקוונים חזקים

GBTC מספקת גישה מאובטחת לשוק הביטקוין למשקיעים שהם פחות טכניים. לדוגמא, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים רבים המחזיקים כמויות עצומות של מטבעות קריפטוגרפיים מחזיקים את רובם במצב לא מקוון בארנק קר בכדי למזער נזקים במקרה של פריצה.

אם אתה רוצה לדעת איך לקנות מטבעות קריפטוגרפיים במזומן, שימוש בכספומט ביטקוין הוא דרך אחת, אבל זה לא היחיד.

עבור משקיעים פרטיים שרוצים להוסיף חלק קטן של הביטקוין לתיק שלהם

קנייה בבורסה היא אפשרות קלה, אך היא כפופה לתנודתיות. קניית ביטקוין בשוק המניות כפופה לתנודתיות מסוימת, כך שבחירת השקעה עשויה למזער את הסיכונים שהייתם לוקחים בעת רכישת מטבעות. השקעה בחברות המסתמכות על בלוקצ'יין וקריפטו – נטילת נכסים היא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם תנועה זו. משקיעים יכולים לנקוט עמדות במטבעות קריפטוגרפיים בעצמם על ידי רכישת כמויות קטנות של מטבעות קריפטוגרפיים שונים, אולי סכום קטן מסל שלהם, או שהם יכולים גם לקחת עמדה בקריפטו בעצמם. דרך טובה יותר להשפיע במגזר זה היא להשקיע בחברות הנהנות מהכללתו, כמו חברות כמו Coinbase, Bitfinex ו- Bitshares.

לא ניתן להניח שכל חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים מתפקדים באותו אופן כמו הבורסות

אך כולם מתפקדים בצורה דומה. לכן אנו ממליצים להמשיך בזהירות ולציית לחוק החברות באופן מונע. מי שמשקיע בביטקוין – הזדמנויות ההשקעה הנלוות אליו – צריך להבין נכסים דיגיטליים ולהיות ערוך לתנודות מחיר משמעותיות. כמו בכל השקעה, עליך לדעת את הסיכונים לפני השקעה במטבעות קריפטוגרפיים וכיצד לזהות הונאה. צריך להבין השקעה בקרן קריפטוגרפית כנכס דיגיטלי, והמחקר שלה מכין אותך לסיכונים הפוטנציאליים של תנודתיות מחירים ותנודתיות.