כאשר אתה מחליט אילו תוכנות ושירותי דלפק עזרה מתאימים ביותר לעסק שלך, יש כמה שאלות מרכזיות לענות עליהן. כדי לפשט את המחקר שלך, ריכזנו עבורכם רשימת שולחנות העזרה המובילים ושירותי התוכנה לעסקים בארצות הברית. בין אם אתה עסק קטן המחפש פיתרון של שולחן עבודה פשוט או חברה המחפשת תפיסה, יצרנו רשימה זו עבורך לכל הפלטפורמות הכל-ערוציות. השוואת צרכי החברה שלך עם התכונות שלעיל עוזרת לך לחדד את הקריטריונים שלך ולבחור את שולחנות העזרה הטובים ביותר לצרכים שלך.
למידע נוסף על פתרונות מחשוב לעסקים ושירותי Help Desk מעולים לעסק נא לבקר ב- r-net.co.il

אם ברצונך ללמוד את היסודות של תוכנת Helpdesk

אנא קרא את המאמר שלנו אודות מטרתו של Helpdesk לחברות. אם אתה זקוק לשולחנות עזרה עבור העסק שלך, דלפק עזרה IT חזק עבור עסקים קטנים ובינוניים הוא כלי רב ערך עבורך. חברות המעוניינות להרחיב את עסקיהן חייבות להבטיח את התמיכה הטובה ביותר ללקוחותיהן ולעובדיהן. זה יכול לעזור לספק לקוחות, לעזור לצוות התמיכה לנהל את עומס העבודה שלהם ולזהות ולפתור בעיות.
עבור פרטים מורחבים על שירותי מחשוב לעסקים כדאי לבקר באתר activate.co.il

לא משנה מה תוכנת דלפק העזרה שתבחר, עליך לעזור לספק את סוגי השירותים שאנו מתווים. יש לו מאפיינים חיוניים המבדילים את הכלים של דלפק השירות, אשר מיישמים יותר את Anice Havesa ומחמיצים דרישות חשובות.

עם זאת

ישנם כמה כלי עזר מעניינים, שעם התכונות הנוספות של מערכת כרטיסים, הם יכולים להפחית בצורה דרסטית את השיחה לדלפק ה- IT ולמקסם את כישוריו של סוכן דלפק עזרה שאינו מוסמך. זה מאפשר מיילים שיתופיים, מפשט את עבודתו של הסוכן ומהווה אופציה נהדרת לעסקים קטנים עם משאבים מוגבלים.

תוכנת Helpdesk יכולה לעזור לחברות לפתור בעיות טכניות מהר יותר

לצמצם את הזמן שלוקח למנהלי החשבונות לטפל בבעיות ולאפשר למחלקת ה- IT לעבוד בצורה יעילה יותר. היא כוללת תוכנת כרטיסי Helpdesk שתצטרך לפתור בעיות שכבר טופלו, כגון בעיות בסוכן שירות הלקוחות. לדוגמא, הוא תומך בהרחבת השימוש במדריכי העזרה של ה- IT כדי לענות על הצרכים של תוכנות לקוחות ושירותים. תוכנה עבור Helpdesk לא רק שהיא יכולה לעזור לעסק שלך לפתור את הבעיה הטכנית שלך מהר יותר, אלא גם לעזור בדרכים אחרות, כגון צמצום מספר השיחות לדלפק התמיכה, והפחתת הזמן שלוקח לנציג שירות הלקוחות לפתור בעיות.

תוכנת Helpdesk יכולה בהחלט להפוך עסקים קטנים ולהיות השקעה שלא יסולא בפז ברמה הארגונית

Zendesk הוא דוגמה מצוינת למוצר שעובד עם שולחנות עזרה כדי לעזור לך לקבל את תמיכת הלקוחות האיכותית ביותר. Helpdesk היא השקעה מכיוון שהיא משפרת ומחזקת משמעותית את רווחיות החברה שלך. מעבר לדלפק עזרה חדש הוא אחד הצעדים החשובים ביותר בפיתוח חברה – דלפק עזרה ברמת החברה.

אל תסתפקו בדלפק עזרה עם מספר דלפקי עזרה וכרטיס תמיכה, אלא דלפק עזרה מן המניין.

אם אתה זקוק לדלפק עזרה

קיימת תוכנית דלפק השירות של SolarWinds, המכסה את כל פונקציות התמיכה של דלפק העזרה הנדרשות בכדי להפעיל את שירותי ה- IT שלך. שירותי Helpdesk של ScienceSoft כוללים דלפקי עזרה ליצירת קשרים עם לקוחות, שותפים עסקיים, עובדים, לקוחות ובעלי עניין אחרים, וליצירת חומרי עזרה עצמית. יכולות הכניסה והכרטוס המשותפות של Ita מהוות תוספת נהדרת לכל שירות תמיכה ב- IT, במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים.

אם ברצונך לגשת למערכת HelpDesk בחינם מהענן, בקר בדלפק העזרה של Spiceworks Cloud. פתרונות Helpdesk זמינים כפתרונות Software-as-a-Service (SaaS) או יכולים לשמש כגרסאות מבוססות ענן.

דלפק העזרה של SolarWinds מציע לך גם גישה למגוון מלא של שירותי דלפק עזרה, כגון דלפק עזרה לאינטרנט, דלפק עזרה נייד ודלפק עזרה לשולחן העבודה.

תוכנת ניהול helpdesk מאפשרת לך לקבוע את מצב התיק וכן מספר היבטים אחרים של התיק

היא משתמשת במערכת כרטיסים כדי לנהל את התיקים שלך עם סוכן תמיכה בשירות שנותן לך גישה למגוון רחב של שירותי תמיכה כגון דוא"ל, טלפון ותמיכה באינטרנט. החלק הטוב ביותר בשימוש במערכת הכרטיסים של Helpdesk הוא שיתוף תשובות העיצוב שלך לחברי הצוות שלך.

קודם כל

אתה זקוק למערכת עזרה חזקה המספקת שירות לקוחות מעולה. דלפק השירות של SolarWinds, שנקרא בעבר Samanage, הוכר בעקביות כאחד ממדריכי העזרה הטובים ביותר לעסקים קטנים ברחבי העולם. Dataprise זכתה למוניטין בענף בזכות שירות לקוחות ותמיכה מעולים. מצויד בכל הפונקציות החיוניות של פעולת דלפק העזרה, צוות התמיכה הוא בחירה אמינה עבור עסק קטן.

תוכנת ה- helpdesk מתמקדת בקפידה בכך שהיא מאפשרת לצוות שלך לפתור בעיות שירות ותמיכה בצורה היעילה ביותר האפשרית. זוהי בחירה מצוינת עבור עסקים קטנים עם תקציבים ומשאבים מוגבלים, כמו גם עבור ארגונים גדולים.

תוכנת ה- helpdesk מספקת למשתמשי הקצה ניהול כרטיסים ומעקב באמצעות אפשרויות שירות עצמי

אך לרוב היא די פשוטה בהשוואה לתוכנת דלפק השירות, שלעתים קרובות כוללת קטלוג שירותי IT, שמשתמשים יכולים לגשת אליו כדי לראות מידע אודות הצעות שירות ובקשת שינויים. עזרה מערכת הכרטיסים לשולחן העבודה, כולל פורטל הלקוחות, משמשת כפלטפורמה אמיתית של לקוחות ותמיכה פנים. הוא משמש כדי לספק ללקוחות ומשתמשי הקצה סקירה מקיפה על המוצרים והשירותים המוצעים על ידי החברה או הארגון שלך, כמו גם את המוצר או השירות שאתה מספק, כגון שירות לקוחות, שירות לקוחות ועדכוני מוצרים ושירותים. תוכנת Helpdesk משולבת לרוב רק במידה מוגבלת בתהליכי ITSM של ימינו והיא מוגבלת למדי ביכולות התמיכה שלה.