חברת אור לוק מנעולים תמיד תעמוד לרשותכם כאשר תתקעו מחוץ לדלת או לרכב וגם כאשר תצטרכו תיקון דלת 

לא לדאוג! אביחי המנעולן בדרך 

אם יש לך בעיות בתיקון מנגנון נעילת הדלת שלך, אנא פנה לאחד משירותי המפתח שלנו לקבלת עזרה. בין אם מדובר בהידוק בורג רופף או החלפת הדלת לחלוטין, נשקול מה אנו יכולים לעשות בכדי לפתור את בעיות הדלת הנפוצות ביותר. איך מתקנים תפס שאינו נעול או מפתח שנפרץ ממנעול הדלת?

תוכלו גם להסתכל על שאר מערכת דלתות המוסך שלכם ולראות האם ישנם תיקונים נוספים הדרושים בכדי לגרום לדלת לעבוד שוב כראוי

אתה יכול לחסוך מעצמך את הבעיה להתמודד עם כמה מהבעיות החמורות יותר הקשורות לתקלות בדלתות המוסך. טכנאי דלתות המוסך שהוכשרו בצורה מקצועית מאבחנים ומתמודדים במהירות עם כל בעיות תיקון שדורשות הדלת שלכם. גם אנשי המקצוע שלנו בדלתות המוסך עומדים לרשותכם כדי לומר לכם אם לא ניתן לפתור את הבעיה ואתם זקוקים לדלת מוסך חדשה. הנה כמה מהבעיות הנפוצות ביותר במנעול הדלתות שיכולות להוות אי נוחות עבורך ואת אי הנוחות שהם יהיו כאן.

אם יש לך בעיה שדלת המוסך שלך לא נפתחת או נסגרת

או שאתה צריך לפתוח ידנית או שלא תמיד יכול להיפתח, כדאי לדעת מה הסיבות השכיחות ביותר לבעיה לפני שאתה מתקשר למומחה. למידע נוסף על סוג זה של בעיות, ראה "דלת המוסך לא תיפתח או תיסגר ידנית" ו"דלת המוסך לא תיפתח כפי שהיא. "

אם דלת המוסך שלך מאובחנת ואתה מוצא שהשרשרת או החגורה רופפים או שיש שברור ברור במערכת

ייתכן שיהיה צורך בשירות, תיקון או החלפה של חלקים במצוקה. כדי להימנע מפציעות אפשריות אם אתה מתרסק על כל משקל הדלת או אם יש צורך בחומרה מזיקה נוספת למערכת דלתות מוסך הפועלת בצורה חלקה, עליך לפנות למומחה לתיקונים מוסמך. זה יכול להוביל לפציעה או נזק נוסף לך ולמשפחתך אם שירות דלתות המוסך אינו מאומן כראוי.

אין שום דבר שמומחה לדלתות מוסך בענף זה אינו יכול לתקן ואנחנו כאן

כדי להבטיח שתיקון פותחן דלתות המוסך שלך יושלם בבטחה. אם פותחן דלתות המוסך שלך דורש תיקון פשוט, אתה רוצה להחליף את המערכת כולה או להתקין משהו חדש, דלתות המוסך הגדולות באוסטין כאן בשבילך.

לכן

אנו ממליצים לך ליצור איתנו קשר כדי לפתור כל בעיה עם פותחן דלת המוסך הפגום שלך. בין אם מדובר בתיקון פשוט ובין אם מדובר בתיקון מורכב יותר.

אם פותחן דלתות המוסך שלך נעצר

אתה צריך מומחה שיאבחן את הבעיה ויסיים את התיקון. אם השער שלך לא עובד ואינך יכול לברר מדוע, התקשר למוסך שלנו – תיקון דלתות. אם אתה לא פותח את דלתות המוסך כמו שצריך, יש סיכוי שתזדקק לשירותי תיקון פותחי דלתות המוסך שלנו.

אם דלת המוסך שלך במצב טוב

היא צריכה להיות במצב טוב, ואם כן, מערכת הקפיצים הפועלת לאורך החלק העליון של פתח הדלת אמורה לספק מספיק תמיכה למבוגר הממוצע כדי להרים את הדלתות עם יחסית מאמץ קטן. אם הקפיצים לקויים, ייתכן שפתח דלתות המוסך שלך לא יוכל להרים את כל משקל הדלתות וייתכן שלא תוכל לפתוח אותן.