שמי סיריל, ואני עובד כמנטור עבור CareerFoundry Web Development, המסייע למפתחי אתרים מתחילים לגלות את היופי בתכנות לאחר שהם שקעו בעולם פיתוח האינטרנט וההיבטים הרבים שלו. במהלך חיי המקצועיים מילאתי מגוון תפקידים כמפתח אתרים והשתמשתי במספר תהליכי פיתוח אתרים. מפתחי אתרים יכולים לעבוד בבית או בפרילנסרים, אך המשימות והאחריות הספציפיות משתנות בהתאם למצב הלקוח ולדרישות מקום העבודה. בין אם הם עובדים כחזית ממשית, backend או מחסנית מלאה, מפתחי הערימה תלויים בכישוריהם ובניסיונם ובסוג הפרויקט שעליו הם עובדים.

בארגונים ובחברות גדולות

צוותי פיתוח אתרים יכולים לכלול מאות אנשים (מפתחי אתרים) ולעקוב אחר שיטות סטנדרטיות (מתודולוגיה זריזה) לפיתוח אתר. בכל שלב בפיתוח אתרים, מתכנתים מתקשרים עם צוותים אחרים ומיישמים תכונות מעודנות המשמשות בפיתוח אתרים מותאמים אישית על בסיס יומי. בדומה לתהליך פרויקט עיצוב אתרים, תהליך ברור לפרויקטים ברשת ופיתוח משמעו שללקוח יש מושג טוב לגבי שלבי הפיתוח של האתר המתבצעים לאורך הפרויקט. המשמעות היא שמעצבי אתרים צריכים ליצור את הפרטים של מה העיצוב כולל עבור כולם כאסטרטגיה משותפת לפיתוח אתרים. בין אם אתה מתחיל בפיתוח אתרים ובין אם אתה יזם, אתה צריך להיות מודע לצעדים העיקריים לפיתוח אתרים כדי להבין כיצד לעצב אתר. מחקר זה מכסה את כל התחומים בשלב פיתוח אתרים, כולל תכנון, פיתוח, בדיקה, יישום, תחזוקה ותחזוקה של אתר האינטרנט שלך ותהליך עיצוב אתרים.

אם אתה מעוניין לחקור HTML ולקבל תובנה מעמיקה יותר לגבי אופיו של מפתח אתרים

עליך להשתתף בקורס HTML למתחילים. לחלופין, אתה יכול לנסות קידוד אינטראקטיבי למתחילים, אשר נותן לך תובנה מעמיקה יותר לגבי היסודות של HTML, CSS, JavaScript ו- CSS. לאחר ששלחתם את היסודות של וניל HTML / CSS ו- JavaScript, תוכלו ללמוד על כלים לפיתוח אתרים בצד הלקוח ולשקול לבחון כלים לעיצוב אתרים כמו jQuery, AngularJS, ReactJS ועוד.
לעוד פרטים אודות בניית אתרים בחיפה יש לבקר באתר aramapp.info

אם אתם עובדים או רוצים להיות מפתח אתרים

עליכם להבין את הסוגים השונים של פיתוח אתרים שמפתח יכול לשלוט בהם. אם אין לך מושג לגבי פרויקטים של פיתוח אתרים, המדריך הזה אמור לתת לך את הידע מה זה בכלל פיתוח אתרים, מבלי שתצטרך ללכת לשירות פיתוח אתרים ספציפי. גם אם אתה מתחיל לחלוטין בפיתוח אתרים, אנו ממליצים לך להתחיל לעבוד באמצעות מודולי הרשת, שמתחילים בהבנה בסיסית של HTML, CSS, JavaScript ו- CSS ומספקים מבוא מעשי לפיתוח אתרים.

כפי שאתה יכול לראות

מלפנים ומאחור – מפתחי הקצה יצטרכו ללמוד שפות שונות, בעוד שהמפתחים המלאים יצטרכו לשלוט בשתי השפות – ידרשו ידע פונקציונלי. עם זאת, כל מפתחי האתרים צריכים להיות מסוגלים להשתמש ב- HTML, CSS ו- JavaScript, אז התחילו ללמוד את שלושתם ותהיו מפתחי אתרים ראויים בפרונט. ל- CSS תפקיד גדול בפיתוח אתרים, כאמור לעיל, אך לא כמו JavaScript ו- HTML.

שפע של כלים לפיתוח אתרים וייצור תוכנה יוצרים את הערימה ושומרים עליה פעילה כל הזמן, אך היא אינה חזקה כמו JavaScript ו- HTML.

הטכנולוגיה הבסיסית זהה לא משנה איך מפתחים את האינטרנט

הרעיון הבסיסי של עיבוד דף אינטרנט ושליחת ה- HTML, CSS ו- JavaScript של הדף לדפדפן האינטרנט בו הוא מנותח ומוצג למשתמשים. כמה דוגמאות לתכונות – פיתוחים עשירים ברשת כוללים יישומי אינטרנט, אתרים, יישומים ניידים ודפדפני אינטרנט. פיתוח אתרים, המכונה בדרך כלל "משימות", יכול לכלול מגוון משימות, כמו עיצוב אתרים, עיצוב ממשקי משתמש ועיצוב חוויית משתמש.

למעשה, מפתחי אתרים רבים ומעצבים מתעלמים מצעדים אלה במהלך תהליך פיתוח האינטרנט. עם זאת, לא צריך להיות צורך לאבד לקוחות כדי להבין שיש שלבים רבים להפוך למפתח אתרים מצליח, לא רק בפיתוח אפליקציית אתרים, אלא גם בעיצוב אתרים.

אם המטרה הסופית שלך היא להיות מפתח אתרים נהדר, אתה צריך להשקיע קצת זמן בשליטה בכישורים אלה. השלב הראשון בקריירה שלך בפיתוח אתרים הוא ללמוד את השפות, הספריות והמסגרות הדרושים.

כדי להבין מי אתה כמפתח אתרים, חשוב לדעת שיש שלושה סוגים עיקריים של מפתחים. מפתחי אתרים מחולקים בדרך כלל לשלוש קטגוריות: מפתחי אתרים, מעצבי אתרים ואדריכלי אתרים. ישנם סוגים רבים ושונים של עבודות פיתוח אתרים, לכן בחר את אחד שעבורו תרצה להיות מפתח אתרים.

תחום פיתוח אתרים מחולק לשלוש קטגוריות עיקריות: משתמש – עמוד – פנים, עיצוב אתרים וארכיטקטורת אתרים.